Poklop na chodníku v ulici Kmochova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Před domem Kmochova 4 je na chodníku takovýto poklop. Nedalo by se s ním něco rozumného udělat?

Zaslal: Marcel Soukup, 09.05.2017 v 20:14

Tabulový Vrch-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(09.05.2017 20:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Marcel Soukup následující podnět, který je lokalizován na území městské části Tabulový Vrch:
Poklop na chodníku v ulici Kmochova
Tabulový Vrch / Kmochova
Před domem Kmochova 4 je na chodníku takovýto poklop. Nedalo by se s ním něco rozumného udělat?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/811




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/811


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 17.05.2017 10:12

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Požadavek na opravu poklopu byl zařazen do evidence závad, předpokládaný termín realizace - do konce srpna 2017.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Procházka:
Čí je to poklop a od jakých technických sítí?

08.06.2017 v 14:48    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kmochova, Tabulový Vrch
 

Podobné podněty

Rozbité chodníky na Karafiátové ulici

Tabulový Vrch, 25. červenec 2017 Vyřešený

Zastávka MHD Dvořákova - velmi udržovaná a v pěkném stavu

Tabulový Vrch, 29. listopad 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty