Propadlý chodník v ulici Za Vodojemem

Po rekonstrukci přípojky plynu před několika lety se chodník propadl, tudíž v období dešťových srážek se zde tvoří kaluže a zužují již dost úzký chodník.

Navíc při investiční akci, kdy byla v ulici vybudovaná parkoviště se zalištovaly kabely elektrického vedení. Po výkopu již firma neuvedla chodník do původního stavu a chodník se na tom místě propadá.

Zaslal: Tomáš Macek, 12.05.2017 v 15:58

Nová Ulice-
 
 

Aktualizace podnětu

08.08.2017

Tomáš Macek přidal následující aktualizace podnětu:

Chodník byl kompletně předlážděn.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(12.05.2017 15:58)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Tomáš Macek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Propadlý chodník v ulici Za Vodojemem
Nová Ulice / Za Vodojemem
Po rekonstrukci přípojky plynu před několika lety se chodník propadl, tudíž v období dešťových srážek se zde tvoří kaluže a zužují již dost úzký chodník.

Navíc při investiční akci, kdy byla v ulici vybudovaná parkoviště se zalištovaly kabely elektrického vedení. Po výkopu již firma neuvedla chodník do původního stavu a chodník se na tom místě propadá.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/812




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/812


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 30.05.2017 12:54

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Předlažba chodníku byla zařazena do plánu oprav. Její realizace bude závislá od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Tomáš Macek:
Skvělé ... Ten, kdo chodník rozkopal ho nemusí vrátit do původního stavu. A město radši samo zaplatí opravu, než aby to řešilo s dotyčnou firmou.

07.06.2017 v 23:20    

Kotík:
Co byste po těch odpovědných vedoucích na olomoucké radnici mohl chtít, pane Macku, když tam mají takový otřesný bordel a tak špatnou organizaci práce, že ani nedokáží uhlídat a kontrolovat to, co je povinnost jiných a co by mohli mít zadarmo.
Až když si bude někdo hodně úprorně stěžovat, tak přestanou dělat mrtvého brouka a milostivě zvednou zadel a nechají to opravit za peníze daňových poplatníků.
Tož tak, pane Macku.

19.06.2017 v 21:16    

Chodím Olomoucí:
Děkuji za aktualizaci podnětu a informaci, že chodník byl předlážděn.

MMO děkujeme za opravu!

09.08.2017 v 09:19    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Za Vodojemem, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Značně zanedbané stanovišť pro popelnice-kontejnery

Nová Ulice, 04. červenec 2017 S odpovědí

Rozbitá hlava o socialistický paskvil na chodníku v Brněnské ulici

Nová Ulice, 17. srpen 2017 Čekající na odpověď

Třída Svobody, díra v chodníku u polikliniky

Olomouc-střed, 11. srpen 2017 S odpovědí

Chodník samá díra na ulici Dělnická

Neředín, 18. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty