Neopravený chodník na ul. Wolkerova

Od prosince 2016. kdy skončily práce na opravě vody?, je chodník neopravený, pouze zasypaný. Je to před domy Wolkerova 30a až 28.

Zaslal: Helena Kopecká, 17.05.2017 v 10:14

Olomouc-západ-
 
 
 

Aktualizace podnětu

06.06.2017

Helena Kopecká přidal následující aktualizace podnětu:

Přestože oprava chodníku měla proběhnout během minulého týdne, nestalo se tak.

19.06.2017

Helena Kopecká přidal následující aktualizace podnětu:

Klimatické podmínky jsou k opravě chodníku zřejmě stále nevyhovující - chodník po půl roce stále neopravený.

07.07.2017

Helena Kopecká přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den.
Chodník je stále neopravený, přesto, že v odpovědi byla avizovaná oprava v týdnu od 22.5.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.05.2017 10:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Helena Kopecká následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Neopravený chodník na ul. Wolkerova
Olomouc-západ / Wolkerova
Od prosince 2016. kdy skončily práce na opravě vody?, je chodník neopravený, pouze zasypaný. Je to před domy Wolkerova 30a až 28.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/815




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/815


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(06.06.2017 09:19)

Pane inženýre,

viz aktualizace podnětu níže, můžete prosím ověřit stav řešení? V odpovědi bylo uvedeno, že bude opraveno do 14 dní, zadavatel podnětu teď píše, že opraveno není.

Prosím Vás o informaci, abych mohl zveřejnit aktuální informaci na portálu.

Velmi děkuji, Matúš Šucha


Dobrý den,
k podnětu: Neopravený chodník na ul. Wolkerova na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/815




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(19.06.2017 16:26)

Dobrý den,
k podnětu: Neopravený chodník na ul. Wolkerova na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/815




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.07.2017 18:03)

Pane inženýre,

prosím k podnětu níže, Vás prosím o aktuální informaci ohledně termínu opravy. Velmi děkuji, Matúš Šucha



Dobrý den,
k podnětu: Neopravený chodník na ul. Wolkerova na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/815




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 22.05.2017 08:46

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

V minulém roce zde proběhla rozkopávka za účelem rekonstrukce vodovodu.
Definitivní úprava povrchu byla plánována k provedení v předchozích 14 dnech (běžný postup, kdy během zimního období se ponechá výkop v provizorní úpravě).
Vzhledem ke klimatickým podmínkám a lhůtám firem zajišťujících pokládku živice a dle sdělení dodavtelské firmy bude definitivní úprava provedena během příštího týdne.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 06.09.2017 14:27

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět a sdělujeme, že chodník byl opraven.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za aktualizaci, požádal jsem MMO o vyjádření stran termínu realizace.

06.06.2017 v 09:20    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, MMO jsem přeposlal Vaši aktualizaci a požádal o jejich vyjádření. Děkuji za zaslání aktualizace..

19.06.2017 v 16:27    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den,

děkuji za aktualizaci. Vznesl jsem dotaz na MMO ohledně termínu opravy chodníku. Děkuji

07.07.2017 v 18:03    

Helena Kopecká:
Dobrý večer-
Tak chodník je již opravený. Možná, že MMO ani neví, že se zde o prázdninách kladly optické kabely a pak firma chodník opravila. Každopádně 22.5., kdy přišla jejich zpráva o špatných klimatických podmínkách na opravu chodníku, o dalších výkopových prácích na MMO nic nevěděli.

05.09.2017 v 22:52    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za zprávu o nápravě. Podnět označuji jako "Vyřešený".

06.09.2017 v 08:44    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Wolkerova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty