Značka: slepá ulice v Kačení

Nebylo by na škodu na začátku vjezdu do ulice Kačení přidat označení slepé ulice. Pravidelně se stává, že automobily, které se řídí navigací vyjedou až nahoru, zjistí, že ulice je mezi domy příliš úzká a s velkými problémy musí couvat zpět dolů.



*Redakčně kráceno: původní podnět obsahoval i požadavek na opravu značky upravující parkování, značení bylo včera opraveno.

Zaslal: Ondřej Gardlo, 17.05.2017 v 10:17

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.05.2017 10:17)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ondřej Gardlo následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Značka: slepá ulice v Kačení
Olomouc-střed / Kačení
Nebylo by na škodu na začátku vjezdu do ulice Kačení přidat označení slepé ulice. Pravidelně se stává, že automobily, které se řídí navigací vyjedou až nahoru, zjistí, že ulice je mezi domy příliš úzká a s velkými problémy musí couvat zpět dolů.



*Redakčně kráceno: původní podnět obsahoval i požadavek na opravu značky upravující parkování, značení bylo včera opraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/817




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/817


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 26.05.2017 08:40

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět ve věci bezpečnosti provozu.

Označení ulice Kačení dopravní značkou IP10a slepá ulice po projednání s dotčenými orgány zajistíme.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kačení, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Pavelčákova ulice, chybí obrubník a je to pro chodce velmi nebezpečné

Olomouc-střed, 15. září 2017 Čekající na odpověď

Nebezpečné křížení třídy 17. listopadu se Šmeralovou ulicí

Olomouc-střed, 13. prosinec 2016 S odpovědí

nároží Wolkerovy a Poupětovy ulice - kvalitní montáž dopravní značky

Olomouc-západ, 28. srpen 2017 Čekající na odpověď

Zelená současně pro auta i chodce u Šantovky

Nové Sady, 08. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty