Kapucínská a Hrnčířská mají vytrhanou dlažbu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chtělo by to najít ztracené kostky a zadláždit pak díry ve vozovce.
Copak takhle má vypadat historické pamatkové centrum Olomouce?

Zaslal: Petr Adámek, 22.05.2017 v 08:43

Olomouc-střed-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(22.05.2017 08:43)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Adámek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Kapucínská a Hrnčířská mají vytrhanou dlažbu
Olomouc-střed / Kapucínská
Chtělo by to najít ztracené kostky a zadláždit pak díry ve vozovce.
Copak takhle má vypadat historické pamatkové centrum Olomouce?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/823




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/823


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 30.05.2017 12:55

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

V plánu pro letošní rok je provedení lokálních oprav dlážděných vozovek ul. Kapucínská i Hrnčířská.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kapucínská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

třída Spojenců, před domem č. 9 - chodník

Olomouc-střed, 05. únor 2018 Čekající na odpověď

Pěší zóna Denisova ulice

Olomouc-střed, 18. leden 2017 S odpovědí

Neopravený chodník na ul. Wolkerova

Olomouc-západ, 17. květen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty