Chodník a poklop kanál: před Konviktem v ulici Univerzitní

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Proč to tak na pamětihodných místech Olomouce vypadá?
Špína a vymlácené kostky. Může to někdo opravit?

Zaslal: Karel Skácel, 22.05.2017 v 08:44

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

08.08.2017

Dominika Záveská přidal následující aktualizace podnětu:

Posílám fotografii jak vypadá zadláždění poklopu nějaké kanalizační šachty na ulici Univerzitní před UPOL v pondělí 7. srpna 2017.
Po více jak dvou měsících olomoucká radnice neudělala zhola nic. Kdy se dočkáme?
Třeba nám odpoví
Antonín Staněk
primátor města Olomouce
(ČSSD)
Magistrát města Olomouce
Horní náměstí 583, 779 11 Olomouc
Telefon: 585 513 261
E-mail: antonin.stanek@olomouc.eu


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(22.05.2017 08:44)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Skácel následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Chodník a poklop kanál: před Konviktem v ulici Univerzitní
Olomouc-střed / Denisova
Proč to tak na pamětihodných místech Olomouce vypadá?
Špína a vymlácené kostky. Může to někdo opravit?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/824




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/824


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 30.05.2017 12:54

Dobrý den,

děkujme za Váš podnět.

Podnět byl postoupen na TSMO, a.s. a v závislosti od kapacitních možností bude řešen v nejbližším možném termínu.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Denisova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Propadlá dlažba vodící slepce

Olomouc-střed, 09. červenec 2018 Vyřešený

Schodiště z Jeremenkovy na M. Horákové

Nové Hodolany, 09. červenec 2018 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty