rozbitý chodník na nároží Tyršovy a Hodlonské ulice

Dlouhé roky je rozbitý chodník a obrubníky v Hodolanech na nároží Tyršovy a Hodolanské ulice.
Prosíme již po několikáté, aby byl co nejdříve opraven a také tam zároveň vybudován bezbariérový přechod pro chodce.

Zaslal: Jiří Vébr, 24.05.2017 v 09:15

Staré Hodolany-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(24.05.2017 09:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Vébr následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
rozbitý chodník na nároží Tyršovy a Hodlonské ulice
Staré Hodolany / Tyršova
Dlouhé roky je rozbitý chodník a obrubníky v Hodolanech na nároží Tyršovy a Hodolanské ulice.
Prosíme již po několikáté, aby byl co nejdříve opraven a také tam zároveň vybudován bezbariérový přechod pro chodce.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/828




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/828


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.06.2017 15:04

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Požadavek byl zařazen do evidence závad, oprava bude provedena v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Tyršova, Staré Hodolany
 

Podobné podněty

Neporiadok na ihrisku ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 26. srpen 2017 Vyřešený

podloubí z Pekařské ulice do Denisovy ulice - děs a bída

Olomouc-střed, 27. červenec 2017 Čekající na odpověď

Gorazdovo náměstí - nebezpečná díra u poklopu

Nové Hodolany, 09. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty