Rozbitý chodník v ulici Schweitzerova.

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Uvolněné velké množství kachliček na několika místech, rozbité patníky, propadlá místa (po dešti kaluže i přes celou šířku chodníku). Značka upozorňující na zpomalovací práh uprostřed chodníku (možné řešení uchycení na L - kový sloupek a umístění na travnatou plochu). Vyšlapaná zkratka cca. 5 m od přechodu pro chodce (vysazení nějakého živého plotu nebo nízký plotek).

Zaslal: J H, 29.05.2017 v 14:51

Povel-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(29.05.2017 14:51)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J H následující podnět, který je lokalizován na území městské části Povel:
Rozbitý chodník v ulici Schweitzerova.
Povel / Schweitzerova
Uvolněné velké množství kachliček na několika místech, rozbité patníky, propadlá místa (po dešti kaluže i přes celou šířku chodníku). Značka upozorňující na zpomalovací práh uprostřed chodníku (možné řešení uchycení na L - kový sloupek a umístění na travnatou plochu). Vyšlapaná zkratka cca. 5 m od přechodu pro chodce (vysazení nějakého živého plotu nebo nízký plotek).
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/834




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/834


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.06.2017 15:03

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Požadavek byl včleněn do evidence závad a bude řešen v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

P. Geister:
Odpověď a stanovisko radnice je opět velmi šikovné až vypečené:
"Požadavek byl včleněn do evidence závad a bude řešen v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních a finančních možností."

Kdy to vlastně bude? Příští týden, za měsíc, za rok, a nabo za deset let?

Jaké má vlastně olomoucká radnice možnosti v opravách chodníků?
Jsou vůbec chodníky pro naše radní nějaká priorita?
**** Redakčně zkráceno.

09.06.2017 v 21:57    

Hájek:
Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.
Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

30.07.2017 v 16:31    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Schweitzerova, Povel
 

Podobné podněty

Poklop kanálu

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď

Cyklisté na chodníku v podjezdu "myší díra" v ul. M. Horákové

Nové Hodolany, 02. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty