automobily parkují až těsně vedle kašny Tritonů na nám. Republiky

Vážení olomoučtí památkáři a vážení městští olomoučtí policisté,
může se parkovat až přímo na drobných kamenných kostkách pár centimetrů od vzácné památky kašny Tritonů?
Vždyť se ta kašna může poničit.

Zaslal: Josef Novák, 29.05.2017 v 15:53

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

12.07.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

Vážení olomoučtí památkáři a vážení městští olomoučtí policisté, může se parkovat až přímo na drobných kamenných kostkách přímo u vzácné památky kašny Tritonů?


25.07.2017

Jana přidal následující aktualizace podnětu:

24. července 2017 - stále stejný stav


15.08.2017

Jana přidal následující aktualizace podnětu:

Neustále se to opakuje.
Policie by měla více hlídkovat a zasahovat.


 
 

30.08.2017

Stanislav Vařeka přidal následující aktualizace podnětu:

Napsali nám z olomoucké radnice: "Váš podnět předáme městské policii k řešení a zároveň jsme na danou situaci upozornili i zhotovitele stavby."
A kdo nám to v pondělí 28. srpna 2017 parkuje u kašny Tritonů na drobných kamenných kostkách? Snad to není dodávka upozorněné Eurovie?
SPZ 5T2 5377.


 
 
 
 
 

15.09.2017

M. Volf přidal následující aktualizace podnětu:

Řidiči stále a opět parkují na drobné kamenné dlažbě těsně u kašny na náměstí Republiky.
Bylo by žádoucí tam dát nějakou mechanickou zábranu a trvale dohlížet a pokutovat
policií.


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(29.05.2017 15:53)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Josef Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
automobily parkují až těsně vedle kašny Tritonů na nám. Republiky
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Vážení olomoučtí památkáři a vážení městští olomoučtí policisté,
může se parkovat až přímo na drobných kamenných kostkách pár centimetrů od vzácné památky kašny Tritonů?
Vždyť se ta kašna může poničit.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/836




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/836


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 30.05.2017 12:53

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Při probíhající rekonstrukci ulice 1. Máje je na náměstí Republiky dopravním značením zakázáno parkování. Vozidla zde parkují v rozporu s dopravním značením. Váš podnět předáme městské policii k řešení a zároveň jsme na danou situaci upozornili i zhotovitele stavby.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za aktualizaci podnětu.

Prosím pokud jste svědky nezákonného jednání, uvědomte rovnou i městskou policii, nebo Policii ČR. Na toto téma je na blogu článek:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

15.08.2017 v 13:44    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


náměstí Republiky, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Bariérové nástupiště Žižkovo náměstí

Olomouc-střed, 18. leden 2017 S odpovědí

Odstavené vozidlá na tráve ul. Horní lán

Nová Ulice, 03. květen 2017 S odpovědí

parkování v téměř v křižovatce a napříč chodníku - U místní dráhy

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty