vytrhané kostky na náměstíčku před Mořickým kostelem

Na náměstíčku před Mořickým kostelem jsou vytrhané kamenné kostky. Je to tam tak pěkně dlouho. Prosím opravte to.

Zaslal: Karel Starý, 31.05.2017 v 06:09

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(31.05.2017 06:09)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Starý následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
vytrhané kostky na náměstíčku před Mořickým kostelem
Olomouc-střed / 8. května
Na náměstíčku před Mořickým kostelem jsou vytrhané kamenné kostky. Je to tam tak pěkně dlouho. Prosím opravte to.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/837




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/837


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.06.2017 15:03

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava bude řešena v rámci záchovné údržby prováděné prostřednictvím TSMO, a.s., časově navázané na opravy, které se budou letos ještě realizovat v ploše Horního náměstí.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


8. května, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Biskupské náměstí, ubytovna pod keři na náměstí ? Koho?

Olomouc-střed, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď

ohavné schodiště ve hradbách z Bezručových sadů na ulici Na Hradě

Olomouc-střed, 04. červenec 2017 Čekající na odpověď

Masarykova 40 - před naším domem se propadá chodník

Nové Hodolany, 05. červen 2017 Vyřešený

Alšova, chodník rozježděný a zničený automobily

Nové Sady, 06. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty