Chybějící značka

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Při jízdě na kole z dolního náměstí směrem ulice Kateřinská chybí značka o hlavní silnici u Zš sv. Voršily, jezdec i automobil se nedozví zda má dát přednost.

Zaslal: Daniel Orlík, 01.06.2017 v 19:23

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(01.06.2017 19:23)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Daniel Orlík následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Chybějící značka
Olomouc-střed / Kateřinská
Při jízdě na kole z dolního náměstí směrem ulice Kateřinská chybí značka o hlavní silnici u Zš sv. Voršily, jezdec i automobil se nedozví zda má dát přednost.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/839




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/839


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 05.06.2017 21:21

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět ve věci bezpečnosti provozu.

Při jízdě ulicí Kateřinskou se pohybujete v pěší zóně označené dopravní značkou IZ6a. Při výjezdu z pěší zóny, který je označen dopravní značkou IZ6b je řidič povinen dle zákona 361/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů o provozu na pozemních komunikacích dát přednost všem vozidlům. Není tedy nutné zde užít dopravní značky P4 dej přednodst v jízdě.

S pozdravem,



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kateřinská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Vyvrácený obrubník na třídě Svobody u FFUP

Olomouc-střed, 22. leden 2019 Čekající na odpověď

Špatně nastavený semafor na ulici Velkomoravská

Nové Sady, 15. prosinec 2017 Čekající na odpověď

Nedostatečné označení zákazu vjezdu vozidel s jejich přesahující váhou

Droždín, 18. červen 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty