Jezero na ulici - čistí někdo kanalizaci na odvod dešťové vody?

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na ulici Jakoubka ze Stříbra je po krátkém odpoledním dešti jezero vody.
Kdo a zda vůbec někdo ve městě Olomouci pane primátore pravidelně čistí dešťovou kanalizaci?

Zaslal: Jiří Aksamit, 04.06.2017 v 16:52

Nové Sady-
 
 

Aktualizace podnětu

07.06.2017

Vesker přidal následující aktualizace podnětu:

Odpovědní z radnice lidem lžou. Tvrdí, že Technické služby města Olomouce kanalizace čistí. Vždyť to vůbec není pravda. Šel jsem tři dny po těch nedělních přívalových dvou deštích po třídě Svobody a ani za tři dny ještě neodtekla voda z té tolik pravidelně čištěné dešťové vpusti.


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.06.2017 16:52)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jiří Aksamit následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
jezero na ulici - čistí někdo kanalizaci na odvod dešťové vody?
Nové Sady / Jakoubka ze Stříbra
Na ulici Jakoubka ze Stříbra je po krátkém odpoledním dešti jezero vody.
Kdo a zda vůbec někdo ve městě Olomouci pane primátore pravidelně čistí dešťovou kanalizaci?

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/841




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/841


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 05.06.2017 21:19

Dobrý den.
Dostal jsem k vyřízení podnět k řešení problematiky odtoku dešťové vody v ulici Jakoubka za Stříbra.
V neděli při přívalovém dešti se v ulici vytvořila velká kaluž vody. Po posouzení na místě jsem došel k závěru, že příčinou této události byla s největší pravděpodobností skutečnost, že přívalový déšť přinesl srážky větší než na které se dešťové vpusti na komunikacích dimenzují (na tzv. dvouletý déšť). Přesto jsem na tuto skutečnost upozornil zástupce Technických služeb Olomouc, kteří se o pravidelnou údržbu vpustí na městských komunikacích starají. Dostal jsem příslib, že pracovníci Technických služeb provedou v brzké době kontrolu výpustí a v případě jejich zanešení i vyčištění.
S pozdravem



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Jakoubka ze Stříbra, Nové Sady
 

Podobné podněty

Propadající se chodník Trnkova

Nové Sady, 10. srpen 2017 Vyřešený

Velmi šikovné parkování na chodníku - Rooseveltova ulice

Nové Sady, 05. prosinec 2017 S odpovědí

Nefunkční hodiny u Výstaviště Flora

Olomouc-západ, 20. leden 2018 Vyřešený

Klouzavé destičky na dlažbě Horní náměstí

Olomouc-střed, 26. leden 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty