Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Pokud jdu domů ze zastávky Bělidla do ulice Matěje z Janova, není zde žádný chodník. Musím jít nebezpečně po okraji silnice. To jsem někde na vesnici, že nemáte ve městě chodníky?

Zaslal: Adam Bílek, 05.06.2017 v 10:56

Staré Hodolany-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(05.06.2017 10:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Adam Bílek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky
Staré Hodolany / Matěje z Janova
Pokud jdu domů ze zastávky Bělidla do ulice Matěje z Janova, není zde žádný chodník. Musím jít nebezpečně po okraji silnice. To jsem někde na vesnici, že nemáte ve městě chodníky?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/844




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/844


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Matěje z Janova, Staré Hodolany
 

Podobné podněty

chybějící přechod u ZŠ Řezníčkova (tramvajový ostrůvek - chodník)

Staré Hodolany, 20. září 2017 Čekající na odpověď

Chybějící přechod na ulici Rolsberská u zastávky ČSAD

Staré Hodolany, 22. únor 2017 S odpovědí

lávka pro pěší L 15 v Bezručových sadech

Olomouc-střed, 09. srpen 2017 S odpovědí

Barvířská, Chybějící dlaždice a vedle propadlá dlažba

Olomouc-střed, 31. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty