Masarykova 40 - před naším domem se propadá chodník

Před naším domem se propadá chodník a proto prosím o jeho opravu.

Zaslal: J Novák, 05.06.2017 v 21:16

Nové Hodolany-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(05.06.2017 21:16)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Masarykova 40 - před naším domem se propadá chodník
Nové Hodolany / Masarykova třída
Před naším domem se propadá chodník a proto prosím o jeho opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/845




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/845


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 10.07.2017 13:09

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Propadlý chodník byl již opraven.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Masarykova třída, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

dlažba na zastávce autobusů MHD Na špici je propadlá a zaplavená

Nové Hodolany, 20. září 2017 Čekající na odpověď

Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická

Pavlovičky, 02. květen 2017 S odpovědí

Je třeba odstranit keře, které zasahují do frekventované cyklostezky.

Olomouc-střed, 02. červenec 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty