Rozbitá vozovka na ul. Horova

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na prístupovej komunikácii k bytovým blokom 1298/5A a 942/5 sa nachádza miesto, v ktorom sa opakovane po dažďoch tvorí veľká kaluž. V tomto mieste nie je kanál, takže voda nemá kam odtekať. Na komunikácii sú diery a nerovnosti, ktoré možu viesť k poškodeniu vozidla. V letnom období voda v tejto oblasti stojí ešte niekoľko dní a dochádza k nárastu a výskytu komárov a iného lietajúceho hmyzu. Vzhľadom k tomu, že v blízkosti sú umiestnené odpadkové koše, tak nárast hmyzu a hlodavcov je masívny. Všetky tieto fakta nasvedčujú, že je ohrozené zdravie občanov a pohodlnné bývanie v bytových blokoch.

Zaslal: Slavomír Novák, 07.06.2017 v 08:22

Staré Hodolany-
 
 
 

Aktualizace podnětu

24.07.2017

Slavomír Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý deň, pán doktor,

s mojím podnetom sa v tútu chvíľu nič nezmenilo. Voda sa tu stále drží a neodteká. Vopred ďakujem, ak v tejto záležitosti niečo podniktete.

26.09.2017

Slavomír Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Dne se máme koniec septembra a .... žiadna náprava; žiadne vyjadrenie z magistrátu.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.06.2017 08:22)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Rozbitá vozovka na ul. Horova
Staré Hodolany / Horova
Na prístupovej komunikácii k bytovým blokom 1298/5A a 942/5 sa nachádza miesto, v ktorom sa opakovane po dažďoch tvorí veľká kaluž. V tomto mieste nie je kanál, takže voda nemá kam odtekať. Na komunikácii sú diery a nerovnosti, ktoré možu viesť k poškodeniu vozidla. V letnom období voda v tejto oblasti stojí ešte niekoľko dní a dochádza k nárastu a výskytu komárov a iného lietajúceho hmyzu. Vzhľadom k tomu, že v blízkosti sú umiestnené odpadkové koše, tak nárast hmyzu a hlodavcov je masívny. Všetky tieto fakta nasvedčujú, že je ohrozené zdravie občanov a pohodlnné bývanie v bytových blokoch.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/847




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/847


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.06.2017 15:07)

Pane inženýre, níže přeposílám informaci z komentáře, která může pomoct v kontinuitě řešení - problém se již na MMO řešil:

Slavomír Novák:
Tento problém sa už riešil minulý rok a mal ho na starosti ing. Vladimír Tomančík, Magistrát města Olomouce, odbor dopravy, majetková správa komunikací.
emailová komunikácia: Dobrý den ,

prosím, dostal jsem v rámci odboru dopravy zdejšího Magistrátu města Olomouce za úkol věnovat se Vaší připomínce ke stavu vozovky na ulici Horova. Neobdržel jsem však již od nich Vaši fotodokumentaci.

Prosím tedy o laskavé zaslání fotografií, které jste již jednou zaslal na odbor životního prostředí dne "Wednesday, February 24, 2016 11:54 AM"

S pozdravem, Matúš Šucha


Dobrý den,
k podnětu: Rozbitá vozovka na ul. Horova na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/847




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(24.07.2017 17:47)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Rozbitá vozovka na ul. Horova
Staré Hodolany / Horova
Na prístupovej komunikácii k bytovým blokom 1298/5A a 942/5 sa nachádza miesto, v ktorom sa opakovane po dažďoch tvorí veľká kaluž. V tomto mieste nie je kanál, takže voda nemá kam odtekať. Na komunikácii sú diery a nerovnosti, ktoré možu viesť k poškodeniu vozidla. V letnom období voda v tejto oblasti stojí ešte niekoľko dní a dochádza k nárastu a výskytu komárov a iného lietajúceho hmyzu. Vzhľadom k tomu, že v blízkosti sú umiestnené odpadkové koše, tak nárast hmyzu a hlodavcov je masívny. Všetky tieto fakta nasvedčujú, že je ohrozené zdravie občanov a pohodlnné bývanie v bytových blokoch.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/847




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/847


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(24.07.2017 17:49)

Pane inženýre,

k tomuto podnětu ještě přeposílám komentář od uživatele:

Tento problém sa už riešil minulý rok a mal ho na starosti ing. Vladimír Tomančík, Magistrát města Olomouce, odbor dopravy, majetková správa komunikací.
emailová komunikácia: Dobrý den ,

prosím, dostal jsem v rámci odboru dopravy zdejšího Magistrátu města Olomouce za úkol věnovat se Vaší připomínce ke stavu vozovky na ulici Horova. Neobdržel jsem však již od nich Vaši fotodokumentaci.

Prosím tedy o laskavé zaslání fotografií, které jste již jednou zaslal na odbor životního prostředí dne "Wednesday, February 24, 2016 11:54 AM"




Dobrý den,
k podnětu: Rozbitá vozovka na ul. Horova na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/847




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 10:28

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Slavomír Novák:
Tento problém sa už riešil minulý rok a mal ho na starosti ing. Vladimír Tomančík, Magistrát města Olomouce, odbor dopravy, majetková správa komunikací.
emailová komunikácia: Dobrý den ,

prosím, dostal jsem v rámci odboru dopravy zdejšího Magistrátu města Olomouce za úkol věnovat se Vaší připomínce ke stavu vozovky na ulici Horova. Neobdržel jsem však již od nich Vaši fotodokumentaci.

Prosím tedy o laskavé zaslání fotografií, které jste již jednou zaslal na odbor životního prostředí dne "Wednesday, February 24, 2016 11:54 AM"

08.06.2017 v 13:35    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za komentář. Přeposlal jsem na MMO pro informaci, že podnět s už v minulosti řešit.

08.06.2017 v 15:07    

Slavomír Novák:
Dobrý deň, pán doktor,

s mojím podnetom sa v tútu chvíľu nič nezmenilo. Voda sa tu stále drží a neodteká. Vopred ďakujem, ak v tejto záležitosti niečo podniktete.

24.07.2017 v 17:33    

Chodím Olomoucí:
Pane Nováku, děkuji. Zaslal jsem opakovaně na MMO s žádostí o odpověď.

24.07.2017 v 17:48    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Horova, Staré Hodolany
 

Podobné podněty

Neporiadok na ihrisku ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 26. srpen 2017 Vyřešený

Neporiadok v okolí multifunkčného ihriska ulice Bystrovanská

Staré Hodolany, 26. únor 2017 S odpovědí

Nebezpečný pozůstatek houpačky na dětském hřišti

Tabulový Vrch, 20. květen 2018 Vyřešený

Rozbitá silnice - Karafiátová 12 - 20

Tabulový Vrch, 11. duben 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty