Parkovanie na zeleni ul. Holická

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Parkovanie na zeleni - Auto Kubíček

Zaslal: Slavomír Novák, 07.06.2017 v 19:18

Holice-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.06.2017 19:18)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Holice:
Parkovanie na zeleni ul. Holická
Holice / Holická
Parkovanie na zeleni - Auto Kubíček
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/849




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/849


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.06.2017 08:57

Dobrý den,

děkujeme za podnět ve věci parkování na veřejné zeleni.

Dle výpisu z katastru nemovitostí se jedná v tomto případu o pozemek ve vlastnictví firmy Auto Kubíček s.r.o., nejde tedy o stání vozidel na veřejné zeleni.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Holická, Holice
 

Podobné podněty

Stavba nového chodníku v délce 80 m ul. Hamerská

Holice, 07. únor 2017 S odpovědí

Parkování na chodníku na Horním náměstí

Olomouc-střed, 04. říjen 2018 S odpovědí

Před kostelem v ulici Denisova na chodníku parkují auta

Olomouc-střed, 04. říjen 2018 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty