Takto se v Olomouci dávají dopořádku chodníky po pokládce kabelů

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den vážený pane primátore města Olomouce,

na přiložených fotografiích vidíte, jak se odpovědní pracovníci starají o uvedení chodníků po pokládce kabelů do řádného stavu. Když jsem spěchala na zastávku na autobus do Lutína téměř jsem si tam vymkla kotník.
Žádám Vás pane primátore, abyste Vy a také Rada města Olomouce přijali takové opatření, aby se něco podobného již neopakovalo a všechny staré dřívější nedostatky na olomouckých chodnících způsobené zřejmě nedbalostí a diletantstvím odpovědných pracovníků byly rychle odstraněny.

Zaslal: J. Pulchrtová, 07.06.2017 v 19:19

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

17.12.2017

Petr Gažar přidal následující aktualizace podnětu:

Napsali nám odpovědní odpověď už 08.06.2017 11:08, cituji: "V plánu pro letošní rok je provedení dílčích oprav v této lokalitě a tedy i náprava popsaného stavu." Máme 17. prosince 2017 a náprava je zatím v nedohlednu. Podívejte se na přiložené fotografie.

**** Redakčně zkráceno.


 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.06.2017 19:19)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J. Pulchrtová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
takto se v Olomouci dávají dopořádku chodníky po pokládce kabelů
Olomouc-střed / Nerudova
Dobrý den vážený pane primátore města Olomouce,

na přiložených fotografiích vidíte, jak se odpovědní pracovníci starají o uvedení chodníků po pokládce kabelů do řádného stavu. Když jsem spěchala na zastávku na autobus do Lutína téměř jsem si tam vymkla kotník.
Žádám Vás pane primátore, abyste Vy a také Rada města Olomouce přijali takové opatření, aby se něco podobného již neopakovalo a všechny staré dřívější nedostatky na olomouckých chodnících způsobené zřejmě nedbalostí a diletantstvím odpovědných pracovníků byly rychle odstraněny.

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/850




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/850


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 08.06.2017 11:08

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Prostřednictvím Odboru investic Magistrátu města Olomouce bylo zajištěno zpracování projektové dokumentace Nerudova - rekonstrukce komunikace (včetně inženýrských sítí), na tuto akci je vydáno stavební povolení.

V důsledku výše uvedeného tedy Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce v této ulici nerealizuje větší stavební úpravy.
V plánu pro letošní rok je provedení dílčích oprav v této lokalitě a tedy i náprava popsaného stavu.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Pulchrtová:
Ptala jsem se, kdo na radnici odvádí tak nedbalou práci?!
Kdo je odpovědný za řádně neopravený chodník ihned po pokládce kabelů? Ptám se také, která organizace to tam takto nechala rozkopat, kdo to byl a jak dlouho už je to nezapravené? Kdo to má za město kontrolovaqt, zda to dali do pořádku?
Pane primátore, prosím, aby mi bylo konkrétně odpovězeno.

08.06.2017 v 14:21    

Jirka Veselý:
Tak se mi zdá, že páni a dámy z radnice olomoucké se už nehodlají namáhat s dalšími odpověďmi na otázky paní Pulchrtové.
A pan olomoucký primátor také zústal odpověď dlužen!
Asi je to velké státní tajemství, kdo ten chodník rozkopal a řádně nezapravil a kdo to měl zkontrolovat a vykašlal se na to.
A tajemství největší je, kdy ten chodník hodlají opravit!!!
......, to se nikdo nedoví, ......

10.07.2017 v 17:26    

Martin Weiss:
Když je něco v plánu na letošní rok, tak by se mělo na konci srpna vědět, kdy přesně se ten chodník opraví!
Žádáme si termín!

27.08.2017 v 21:04    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Nerudova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Díra na chodníku v Aksamitově ulici u tržnice

Olomouc-střed, 28. květen 2018 Čekající na odpověď

Propadající se chodník Trnkova

Nové Sady, 10. srpen 2017 Vyřešený

Neudržovaný chodník na ul. Knechtlova

Lazce, 14. srpen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty