Zahrádka postavená priamo na chodníku ul. Riegrova 373/6

Vedenie podniku Varna si povedalo, že postavia zahrádku priamo na chodníku.

Zaslal: Slavomír Novák, 08.06.2017 v 15:04

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

09.06.2017

Slavomír Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Zdravý deň,
to že je zahrádka postavená každoročne už od roku 2001 je váš prachsprostý alibyzmus. Je zaujímavé, že ostatné zahrádky - nie je len na ul. Riegrova - vyčlenili bezpečný a pohodlnný priechod pre chodcov.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.06.2017 15:04)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Slavomír Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Zahrádka postavená priamo na chodníku ul. Riegrova 373/6
Olomouc-střed / Riegrova
Vedenie podniku Varna si povedalo, že postavia zahrádku priamo na chodníku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/851




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/851


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 09.06.2017 10:50

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Předzahrádka u kavárny Varna je stejným způsobem postavena každoročně už od r. 2001. Umístění předzahrádky schválila Rada města Olomouce, ( vlastníkem chodníku i přilehlé komunikace je SMOL ), své kladné stanovisko již v minulosti připojila Policie ČR, odbor památkové péče. Předzahrádka je umístěna v pěší zóně, a pro imobilní občany je zřízena před a za zahrádkou nájezdová rampa na chodník. S umístěním této předzahrádky nebyl nikdy v minulosti problém.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Slavomír Novák:
Zdravý deň,
to že je zahrádka postavená každoročne už od roku 2001 je váš prachsprostý alibyzmus. Je zaujímavé, že ostatné zahrádky - nie je len na ul. Riegrova - vyčlenili bezpečný a pohodlnný priechod pre chodcov.

09.06.2017 v 16:08    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Riegrova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

rozbitá silnice na Kollárově náměstí

Olomouc-střed, 26. únor 2017 S odpovědí

Rozbitý chodník - ulice Stupkova

Tabulový Vrch, 11. září 2017 Čekající na odpověď

Propadlá vozovka u kanálu - ulice Holečkova

Povel, 26. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty