Na Žerotínově náměstí jsou díry, chybí tam kostky, je to ostuda

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na Žerotínově náměstí jsou díry, chybí tam kostky, je to městskou památkovou rezerva a pět set metrů od radnice velká ostuda. A je to také nebezpečné.

Zaslal: Cyril Svoboda, 08.06.2017 v 19:56

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

17.08.2017

Alena Fialová přidala následující aktualizace podnětu:

Na fotografiích je vidět vše. Tak to vypadá v centru města Olomouce, v městské památkové rezervaci. Tak sto metrů od radnice.
Má vůbec cenu se ptát, proč to je tak rozmršené a kdo je toho vinen?


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.06.2017 19:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Cyril Svoboda následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
na Žerotínově náměstí jsou díry, chybí tam kostky, je to ostuda
Olomouc-střed / Žerotínovo náměstí
Na Žerotínově náměstí jsou díry, chybí tam kostky, je to městskou památkovou rezerva a pět set metrů od radnice velká ostuda. A je to také nebezpečné.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/852




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/852


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 10.07.2017 13:10

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Žerotínovo náměstí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Wurmova ulice a Biskupské náměstí - rozbité chodníky

Olomouc-střed, 15. srpen 2017 S odpovědí

Sokolská, nebezpečný obrubník

Olomouc-střed, 01. srpen 2017 Vyřešený

Polská ulice - díra v chodníku

Nové Sady, 08. červenec 2017 Vyřešený

Díra u kanálu - ulice Zikova

Nové Sady, 14. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty