Rozbitý chodník před UP na ulici Univerzitní u antikvariátu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Rozbitý chodník před UP na ulici Univerzitní u antikvariátu je před městu jenom na ostudu. Prosme o opravu.

Zaslal: L Novák, 08.06.2017 v 19:56

Olomouc-střed-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(08.06.2017 19:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel L Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitý chodník před UP na ulici Univerzitní u antikvariátu
Olomouc-střed / Univerzitní
Rozbitý chodník před UP na ulici Univerzitní u antikvariátu je před městu jenom na ostudu. Prosme o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/853




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/853


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 10.07.2017 13:10

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Kaloudsek:
Pravdepodobná odpoveď z magistrátu :
Požadavek byl včleněn do evidence závad a bude řešen v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních a finančních možností.

13.06.2017 v 15:54    

Pantůček:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

10.07.2017 v 15:57    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Univerzitní, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Univerzitní - nekvalitní oprava chodníku

Olomouc-střed, 29. květen 2018 S odpovědí

Rozbitý chodník v ulici Zikova

Nové Sady, 25. červenec 2017 Vyřešený

Prosím o propojení chodníků

Nové Sady, 19. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty