Automobily stále parkují vedle kašny Tritonů na drobných kostkách

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Vážení olomoučtí památkáři a vážení městští olomoučtí policisté,
opravdu se může se parkovat až přímo na drobných kamenných kostkách u vzácné památky kašny Tritonů?
Vždyť se ty kostky proboří a nebo vytrhnou a ta kašna může poničit.

Zaslal: J Novák, 12.06.2017 v 17:09

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(12.06.2017 17:09)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
automobily stále parkují vedle kašny Tritonů na drobných kostkách
Olomouc-střed / náměstí Republiky
Vážení olomoučtí památkáři a vážení městští olomoučtí policisté,
opravdu se může se parkovat až přímo na drobných kamenných kostkách u vzácné památky kašny Tritonů?
Vždyť se ty kostky proboří a nebo vytrhnou a ta kašna může poničit.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/856




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/856


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


náměstí Republiky, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitá silnice na ulici Křižkovského

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Nejasné značení cyklostezky v Čechových sadech

Olomouc-střed, 12. leden 2017 S odpovědí

Parkování aut na chodníku na Wellnerově ulici

Olomouc-západ, 29. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty