Rozbitý chodník, ucpaná dešťová vpust

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Prosíme o opravu chodníků na ulici Akademická.

Zaslal: Martina Lžíčařová, 12.06.2017 v 17:22

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(12.06.2017 17:22)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Martina Lžíčařová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitý chodník, ucpaná dešťová vpust
Olomouc-střed / Akademická
Prosíme o opravu chodníků na ulici Akademická.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/857




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/857


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 11.07.2017 09:32

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Kaloudsek:
Pravdepodobná odpoveď z magistrátu :
Požadavek byl včleněn do evidence závad a bude řešen v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních a finančních možností.

13.06.2017 v 15:45    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Akademická, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na ulici Kateřinská

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 Vyřešený

Barvířská ulice - morkáři parkují na chodníku

Olomouc-střed, 20. květen 2018 S odpovědí

Nebezpečný cyklo přechod - vybudování cyklostezky se zastavilo?

Staré Hodolany, 12. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty