rozbitý chodník k hudební škole Žerotín, k ulici Kavaleristů

Opravte rozbitý chodník rozbitý chodník k hudební škole Žerotín. Od ulice Nezvalovi k ulici Kavaleristů.
Kontroluje vůbec někdo stav chodníků v Olomouci? Vždyť skoro kam se člověk podívá, tam je něco rozmlácené nebo staršlivá špína.

Zaslal: Iva Tvrzova, 13.06.2017 v 10:57

Nové Hodolany-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.06.2017 10:57)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Iva Tvrzova následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
rozbitý chodník k hudební škole Žerotín, k ulici Kavaleristů
Nové Hodolany / Kavaleristů
Opravte rozbitý chodník rozbitý chodník k hudební škole Žerotín. Od ulice Nezvalovi k ulici Kavaleristů.
Kontroluje vůbec někdo stav chodníků v Olomouci? Vždyť skoro kam se člověk podívá, tam je něco rozmlácené nebo staršlivá špína.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/859




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/859


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(10.07.2017 13:13)

Pane inženýre, děkuji za zprávu. Prosím o sdělení kdo je vlastníkem chodníku, tudíž koho oslovit se žádostí o nápravu.

Děkuji, s pozdravem, Matúš Šucha




Dobrý den,
k podnětu: rozbitý chodník k hudební škole Žerotín, k ulici Kavaleristů na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/859




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Bc. Zbyněk Lach, zbynek.lach@rco.cz
(10.07.2017 13:23)

Vážený pane řediteli,

dle sdělení MMO, je uvedený chodník ve Vaši správě/ vlastnictví.

Dovolil bych si Vás, nebo pověřeného zaměstnance, požádat o odpověď na níže uvedený podnět.

Děkuji a uctivě Vás zdravím,
Matúš Šucha




Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Iva Tvrzova následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
rozbitý chodník k hudební škole Žerotín, k ulici Kavaleristů
Nové Hodolany / Kavaleristů
Opravte rozbitý chodník rozbitý chodník k hudební škole Žerotín. Od ulice Nezvalovi k ulici Kavaleristů.
Kontroluje vůbec někdo stav chodníků v Olomouci? Vždyť skoro kam se člověk podívá, tam je něco rozmlácené nebo staršlivá špína.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/859




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/859


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 10.07.2017 13:11

Dobrý den,

děkujme za Váš podnět.

Odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel Vaši žádost o opravu v chodníku mezi ul. Nezvalova a ul. Kavaleristů.

Při místním šetření bylo zjištěno, že tento chodník není ve vlastnictví statutárního města Olomouce a nenachází se ani na jeho pozemcích.

Odbor správy městských komunikací a MHD se zabývá prioritně údržbou a opravami stávajících komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce, tudíž oprava nemůže být realizována z prostředků našeho odboru.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 11.07.2017 09:36

Dobrý den,

situaci jsme zmapovali a provedeme nápravu, do budoucna se počítá s kompletní rekonstrukcí tohoto chodníku.

S pozdravem

Zbyněk Lach



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Kaloudsek:
Požadavek byl zařazen do evidence závad 2017. Oprava bude provedena v závislosti od kapacitních možností.

13.06.2017 v 15:43    

Chodím Olomoucí:
Dle sdělení MMO je chodník ve správě RCO, s.r.o. Uvedenou společnost jsem oslovil s žádosti o nápravu.

10.07.2017 v 13:24    

Jelínek:
Neuvěřitelné, z RCO a.s. dokázali odpovědět do 24 hodin!
Jak rychle to zvládají na olomoucké radnici?

11.07.2017 v 13:07    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kavaleristů, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

veřejná zeleň u lávky pro pěší přes Bystřičku u ulice Milady Horákové

Nové Hodolany, 09. červenec 2017 Čekající na odpověď

Milady Horákové, neudržovany propadlý kanál na dešťovou vodu

Nové Hodolany, 05. září 2017 Čekající na odpověď

Rozbitá silnice na ulici Křižkovského

Olomouc-střed, 28. listopad 2016 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty