Údržba zeleně na zastávkách MHD - V kotlině

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na malém ostrůvku zeleně, který je součástí zastávky MHD, hned u přechodu pro chodce, živoří jen lebeda a úhor. Nikdo tu zeleň neudržuje.

Proč se tam nevyseje tráva a nebo nevysadí nějaké kvetoucí stále zelené keře ?

Co na to říkají Švýcaři (Švýcarská konfederace), kteří na to dali peníze?

Zaslal: Richard Guryča, 13.06.2017 v 10:57

Nové Sady-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.06.2017 10:57)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Richard Guryča následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Sady:
údržba zeleně na zastávkách MHD - V kotlině
Nové Sady / Švýcarské nábřeží
Na malém ostrůvku zeleně, který je součástí zastávky MHD, hned u přechodu pro chodce, živoří jen lebeda a úhor. Nikdo tu zeleň neudržuje.

Proč se tam nevyseje tráva a nebo nevysadí nějaké kvetoucí stále zelené keře ?

Co na to říkají Švýcaři (Švýcarská konfederace), kteří na to dali peníze?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/860




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/860


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Švýcarské nábřeží, Nové Sady
 

Podobné podněty

Pozůstatky na Fischerova (Nové Sady)

Nové Sady, 10. červen 2019 Čekající na odpověď

Polská ulice č. 61 - je tpropadlý chodník a zároveň vyčuhující poklop

Nové Sady, 22. leden 2020 Čekající na odpověď

Žerotínovo náměstí - dlažba

Olomouc-střed, 15. prosinec 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty