Vylomené a zkorodované zábradlí podél chodníku tržnice, Kateřinská ul.

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Dobrý den, prosím i opravu a zrestaurování historického zábradlí podél chodníku v ulici Kateřinská u tržnice.
Zábradlí je místy vylomené a zkorodované. Je to škoda nechat v takovém stavu krásné zábradlí v centru města.

Zaslal: Pavel Mervart, 13.06.2017 v 12:46

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

09.08.2017

Markéta přidal následující aktualizace podnětu:

To zábradlí je opravdu hodně zanedbané a zasloužilo by si opravit.
Je jinak moc pěkné, starožitné, hodící se do městské památkové zóny.


 
 

19.09.2017

Jaroslav Rybka přidal následující aktualizace podnětu:

Žádám Ministerstvo kultury, Maltézské náměstí 1, 118 11 Praha 1,.... Mám za to, že toto zábradlí je hodno památkového dohledu za účelem aspoň jeho nezbytné opravy jeho základní záchovné údržby ..

Pozn. redakce:

Vážený pane Rybko,

děkuji za Vaši aktualizaci, kterou jsem musel redakčně pokrátit. Smyslem portálu není zprostředkovávat podání na MK ČR, případně na jiný úřad. Prosím pokud považujete uvedenou situaci za vhodné řešit prostřednictvím MK ČR, obraťte se na ně přímo.

MMO o daném problému ví (podnět jim byl zaslán) a počítá s celkovou revitalizací oblasti.

Děkuji za pochopení, Matúš Šucha


 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(13.06.2017 12:46)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Pavel Mervart následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
vylomené a zkorodované zábradlí podél chodníku tržnice, Kateřinská ul.
Olomouc-střed / Kateřinská
Dobrý den, prosím i opravu a zrestaurování historického zábradlí podél chodníku v ulici Kateřinská u tržnice.
Zábradlí je místy vylomené a zkorodované. Je to škoda nechat v takovém stavu krásné zábradlí v centru města.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/862




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/862


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 19.07.2017 09:41

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět k němuž sdělujeme následující:

Vzhledem k dané lokalitě, charakteru a účelu historického zábradlí oddělující prostor tržiště od komunikace pro pěší (nejedná se o běžné dopravně bezpečnostní zábradlí) a vzhledem předpokládaným nákladům v současné době s restaurováním uvedeného zábradlí nepočítáme.
Oprava zábradlí bude součástí celkového řešení využití a úprav tržiště včetně přilehlého okolí.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kateřinská, Olomouc-střed
 

Podobné podněty