Parkování na zeleni - ulice U místní dráhy

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Žádám, aby bylo zabráněno parkovat bezohledným řidičům automobilů na městské zeleni. Byly by dobré časté kontroly městské policie.

Zaslal: D. Hrbek, 16.06.2017 v 08:56

Olomouc-západ-
 
 
 

Aktualizace podnětu

18.07.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

Žádám, aby bylo zabráněno parkovat bezohledným řidičům automobilů na městské zeleni. Byly by dobré časté kontroly městské policie.


04.09.2017

Aleš Luňák přidal následující aktualizace podnětu:

Žádám, aby bylo zabráněno parkovat řidičům automobilů na městské zeleni.
Byly by dobré časté kontroly městské policie a nekompromisní pokutování.


03.11.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

U místní dráhy, parkování na trávníku

V ulici U místní dráhy parkuje na městském trávníku automobil ****.
Žádáme o trvalý každodenní dohled městské policie a soustavné pokutování.


11.04.2018

Viktorie Kohoutová přidala následující aktualizace podnětu:

Upozorňuji na bezohledné parkování proti předpisům na místě, kde má růst veřejný trávník podél ulice U místní dráhy. Žádám o zásah městské policie a také o instalaci řady zábranných žluto černých kovových sloupků těsně u obrubníku vozovky, tak jak je to ve vedlejší ulici Růženy Svobodové. Přikládám k mé žádosti příslušné fotografie.


 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(16.06.2017 08:56)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel D. Hrbek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
parkování na zeleni - ulice U místní dráhy
Olomouc-západ / U Místní dráhy
Žádám, aby bylo zabráněno parkovat bezohledným řidičům automobilů na městské zeleni. Byly by dobré časté kontroly městské policie.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/864




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/864


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 19.06.2017 16:29

Dobrý den,

obdrželi jsme Váš podnět ve věci nedovoleného parkování na veřejné zeleni.

V této věci je kompetentní Městská policie Olomouc, která řeší přestupky v dopravě, zejména parkování. Váš podnět postupujeme na MPO k trvalému řešení.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Michal:
Stačí zavolat na městskou policii, tel. 585 209 543.

19.06.2017 v 13:41    

Karel:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

19.06.2017 v 19:08    

Michal:
Nějak nechápu na co byste chtěl čekat. Po zavolání a nahlášení problému městská policie musí přijet a nějak to řešit. V případě tohoto parkování vylepí pokutu na okno.

21.06.2017 v 15:30    

Chodím Olomoucí:
Dobrý den, děkuji za podnět odeslal jsem na MMO. Prosím podívejte se taky na blog na článek ohledně podnětů, které se týkají porušování zákona:

http://chodimolomouci.cz/blog/detail/14-co-delat-kdyz-jsem-svedkem-porusovani-zakona

04.09.2017 v 14:18    

Filip Kohout:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

04.09.2017 v 16:23    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Místní dráhy, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na Erbenově ulici

Olomouc-západ, 31. prosinec 2017 Vyřešený

Nebezpečný kanál - Mozartova ulice

Olomouc-západ, 12. červen 2017 Čekající na odpověď

Parkování na chodníku v centru na Denisově ulici

Olomouc-střed, 14. září 2017 Čekající na odpověď

Parkovanie na zeleni ul. Holická

Holice, 07. červen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty