opravte rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého

Opravte prosím co nejdříve rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého. Je to tam velmi nebezpečné.

Zaslal: Ver. Daňková, 16.06.2017 v 08:57

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

04.09.2017

Karel Duša přidal následující aktualizace podnětu:

Tak tento ostrůvek opravdu, ale opravdu, není řádně opravený !
Naopak, obrubníky jsou nadále k 4. záíří 2017 rozbité.
Jen se podívejte na přiložené fotografie.
Stále je to tam, zejména pro staré lidi, hodně nebezpečné.
Prosím o rychlou opravu.


 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(16.06.2017 08:57)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ver. Daňková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
opravte rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého
Olomouc-střed / Palackého
Opravte prosím co nejdříve rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého. Je to tam velmi nebezpečné.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/866




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/866


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: DMPO, vss@dpmo.cz
(16.06.2017 12:01)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Ver. Daňková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
opravte rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého
Olomouc-střed / Palackého
Opravte prosím co nejdříve rozbitý obrubník zastávky MHD Nádraží město na ulici Palackého. Je to tam velmi nebezpečné.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/866




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/866


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 29.06.2017 10:58

Obrubník byl opraven.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Fryčer:
Jak dlouho byl obrubník rozbitý a proč na tuto závadu museli poukazovat až občané?
Proč na ní nepřišel DPMO?

30.06.2017 v 14:49    

Petr Novák:
Jak dlouho byl obrubník rozbitý a proč na tuto závadu museli poukazovat až občané?
Proč DPMO provedl první opravu jen polovičatě ?
Máme se právo domnívat, že jen proto, aby lidem byla zamáznuta hu.., ne ústa!?!

05.09.2017 v 17:44    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Palackého, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

rozbitý chodník v Pekární ulici

Olomouc-střed, 11. srpen 2017 Čekající na odpověď

Přístřešek na zastávce

Nový Svět, 18. leden 2017 S odpovědí

Automat na jízdenky Nové Sady žel.stanice

Nové Sady, 08. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty