rozbitý chodník na ulici Marie Pospíšilové

Na ulici Marie Pospíšilové je velmi nebezpečně rozbitý chodník. Žádáme o kompletní opravu celého chodníku.

Zaslal: Petr Hanzlíček, 18.06.2017 v 09:40

Olomouc-západ-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(18.06.2017 09:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Hanzlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
rozbitý chodník na ulici Marie Pospíšilové
Olomouc-západ / Marie Pospíšilové
Na ulici Marie Pospíšilové je velmi nebezpečně rozbitý chodník. Žádáme o kompletní opravu celého chodníku.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/868




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/868


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 20.07.2017 17:05

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad. Náprava stavu bude řešena v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jiří Jiroušek:
Uplynul již měsíc bez odpovědi. Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

20.07.2017 v 12:03    

Hájek :
Odpověď a stanovisko radnice je opět velmi vychytralé až vypečené:
"Požadavek byl zařazen do evidence hlášených závad a bude řešen v závislosti od kapacitních a finančních možností."
Sliby se slibují, blázni se radují. A také slibem neurazíš!
Uplynul vlastně již více jak měsíc bez kloudné konkrétní odpovědi s řádným termínem.
Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

31.07.2017 v 19:46    

Jiří Reichel:
Takovým pánům je asi jedno jaké chodníky v Olomouci jsou. Vždyť se jen vozí služebním autem, které řídí služební řidič.
Už jste někdy někdo potkal po vlastních nohou jdoucího někoho z panstva na radnici?
Já tedy ne.

31.07.2017 v 20:10    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Marie Pospíšilové, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Dvořákova, rozbitý nebezpečný chodník

Olomouc-západ, 14. září 2017 Čekající na odpověď

Polívkova, když se stavělo veřejné osvětlení,

Olomouc-západ, 06. září 2017 Čekající na odpověď

prostor před vlakovým nádržím v Olomouci - naprosto chybí údržba

Nové Hodolany, 26. srpen 2017 Čekající na odpověď

díra u vjezdu do Kozí ulice

Olomouc-střed, 16. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty