Takto se opravují v Ol chodníky po instalaci parkovacího automatu

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Po instalaci parkovacího automatu se děvčata z magistrátu již nenamáhala opravit chodník. Klidně si tam chodci, zejména staří lidé, zlámejte hnáty, vždyť jsme pojištěni.

Kdo je za to odpovědný? Kdy se to opraví?

Zaslal: Hana Hrbáčková, 20.06.2017 v 19:30

Olomouc-střed-

Aktualizace podnětu

10.08.2017

Markéta přidal následující aktualizace podnětu:

Je to tam opravdu nic moc. Spíše díra a nebezpečné


16.08.2017

Hana přidal následující aktualizace podnětu:

Stav z 16. srpna 2017, takže kdy je ten nebližší možný termín?
Psáno to bylo jako odpověď 11.07.2017 09:33.
Zdá se mi, že stejně nikdo nic nakonec neopraví.


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(20.06.2017 19:30)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Hana Hrbáčková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Takto se opravují v Ol chodníky po instalaci parkovacího automatu
Olomouc-střed / Nerudova
Po instalaci parkovacího automatu se děvčata z magistrátu již nenamáhala opravit chodník. Klidně si tam chodci, zejména staří lidé, zlámejte hnáty, vždyť jsme pojištěni.

Kdo je za to odpovědný? Kdy se to opraví?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/873




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/873


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 11.07.2017 09:33

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hájek:
Odpověď a stanovisko radnice (11.07.2017 09:33) je opět velmi šikovné a vypečené:
"Oprava byla zařazena do plánu a bude řešena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností."

Kdo je za to odpovědný? Kdy se to opraví?

Uplynul již více jak měsíc od upozornění bez kloudné odpovědi s řádným termínem.
Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

30.07.2017 v 20:14    

Jaroslav Zábranský:
Mne by zajímalo, jak dlouho tam ten automat stojí a tedy jak dlouho je to již rozkopané?

17.08.2017 v 15:54    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Nerudova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty