chybějící obrubníky na ulici 8. května - velké riziko pro chodce

Chybějící obrubníky na ulici 8. května jsou riziko pro chodce.
Prosím o opravu chodníku

Zaslal: P. Kučera, 20.06.2017 v 19:31

Olomouc-střed-
 
 

Aktualizace podnětu

19.09.2017

M. Zajíček přidal následující aktualizace podnětu:

Stále ten obrubník ani po třech měsících není opraven.
Nejsou asi ty kapacity.


 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(20.06.2017 19:31)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel P. Kučera následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
chybějící obrubníky na ulici 8. května - velké riziko pro chodce
Olomouc-střed / 8. května
Chybějící obrubníky na ulici 8. května jsou riziko pro chodce.
Prosím o opravu chodníku
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/874




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/874


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 11.07.2017 09:34

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Oprava byla zařazena do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude provedena v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


8. května, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na ulici Kosinova

Olomouc-střed, 16. březen 2017 S odpovědí

špína a počmárané lavičky v Bezručových sadech, opilí bezdomovci

Olomouc-střed, 01. červenec 2017 Čekající na odpověď

Bortí se Švýcarské nábřeží

Nové Sady, 27. březen 2017 S odpovědí

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty