neschůdný chodník na ulici Blahoslavova směrem ke školce

Směrem ke školce na Blahoslavově ulici u evangelického kostela je téměř neschůdný chodník s proláklinami a propady, které jsou po dešti plné vody a bahna.
Prosím o okamžitou opravu.

Zaslal: Věra Kalábová, 23.06.2017 v 15:25

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(23.06.2017 15:25)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Věra Kalábová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
neschůdný chodník na ulici Blahoslavova směrem ke školce
Olomouc-střed / Blahoslavova
Směrem ke školce na Blahoslavově ulici u evangelického kostela je téměř neschůdný chodník s proláklinami a propady, které jsou po dešti plné vody a bahna.
Prosím o okamžitou opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/877




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/877


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jiří Jaroušek:
Uplynul již měsíc bez odpovědi. Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

20.07.2017 v 12:12    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Blahoslavova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Je třeba odstranit keře, které zasahují do frekventované cyklostezky.

Olomouc-střed, 02. červenec 2017 Čekající na odpověď

na ulici Na trati je rozbitý chodník

Olomouc-západ, 12. červenec 2017 Čekající na odpověď

vyvrácené obrubníky chodníku na ulici Nábřeží, před domem č. 2

Nové Hodolany, 09. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty