Rozbitý, starý, neudržovaný chodník v ulici Kampelíkova - Chválkovice

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Chodník v ulici Kampelíkova je rozbitý, neopravovaný, neudržovaný a to takovým způsobem, že skrz něj dokonce roste tráva, kterou se nikdo neobtěžuje posekat. Situace mi přijde o to zvláštnější, že naproti (v té samé ulici), je chodík nyní nově opravený, ačkoli to vůbec nepotřeboval a tento, který to potřebuje 'jako sůl' zůstává pořád v tristním stavu.

Zaslal: Petr Novák, 25.06.2017 v 16:29

Pavlovičky-
 
 
 

Aktualizace podnětu

03.01.2018

Petr Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Stav pořád stejný a to ten chodník tu opravu vážně potřebuje.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.06.2017 16:29)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Pavlovičky:
rozbitý, starý, neudržovaný chodník v ulici Kampelíkova - Chválkovice
Pavlovičky / Kampelíkova
Chodník v ulici Kampelíkova je rozbitý, neopravovaný, neudržovaný a to takovým způsobem, že skrz něj dokonce roste tráva, kterou se nikdo neobtěžuje posekat. Situace mi přijde o to zvláštnější, že naproti (v té samé ulici), je chodík nyní nově opravený, ačkoli to vůbec nepotřeboval a tento, který to potřebuje 'jako sůl' zůstává pořád v tristním stavu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/879




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/879


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 05.09.2017 16:21

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět.

Požadavek byl začleněn do evidence hlášených závad.
O zhoršeném stavu chodníku jsme byli občany i místně příslušnou komisí městské části již v minulosti informováni. Stav chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto byla v letošním roce provedena oprava nejvíce poškozeného úseku na ul. Kampelíkova 2 – 12. Další opravy chodníků v uvedené lokalitě budou řešeny v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 10:35

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Forejt:
Radnice dotáhla opravování chodníků tak daleko, až je nutné pro jejich schůdnost na nich sekat trávu, a ani to nezvládají.
Jak příznačné pro stávající vedení.

26.06.2017 v 10:14    

Petr Kuča:
No když jsme u té opravy chodníku naproti, naprosto nechápu, proč nemohla být opravena i ta část chodníku podél dětského hřiště od křižovatky Veverkova x Kampelíkova ve směru k ul. Na Zákopě. Je to asi 10 metrů, ale zůstala tam původní hrůza, navíc zúžená oproti opravenému chodníku.

03.07.2017 v 19:23    

Jiří Jiroušek:
Uplynul již měsíc bez odpovědi. Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

20.07.2017 v 12:11    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Kampelíkova, Pavlovičky
 

Podobné podněty

Poškodený kanalizačný poklop na chodníku ul. Pavlovická

Pavlovičky, 02. květen 2017 S odpovědí

Pavlovická 32 a 34 - neudržované záhony plné špíny

Pavlovičky, 22. leden 2020 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník u kostela sv. Michala, ulice Na Hradě

Olomouc-střed, 04. červenec 2017 Vyřešený

Akvapark na chodníku na třídě Svobody u Morgana

Olomouc-střed, 23. červen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty