Chodník rozbitý tak, až úplně chybí

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

V ulici Železniční, na levé straně, chodník na mnoha místech úplně chybí, problém to je hlavně v dešti, nebo když je po dešti

Zaslal: Petr Novák, 25.06.2017 v 16:40

Chválkovice-
 
 

Aktualizace podnětu

03.01.2018

Petr Novák přidal následující aktualizace podnětu:

Stav je pořád stejný. Navíc právě teď přichází ono problémové období, kdy se lidé budou muset brodit bahnem místo, aby chodili po chodníku.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(25.06.2017 16:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petr Novák následující podnět, který je lokalizován na území městské části Chválkovice:
chodník rozbitý tak, až úplně chybí
Chválkovice / Železniční
V ulici Železniční, na levé straně, chodník na mnoha místech úplně chybí, problém to je hlavně v dešti, nebo když je po dešti
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/880




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/880


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 05.09.2017 15:49

Dobrý den,

Děkujeme za Váš podnět.

Požadavek byl začleněn do evidence hlášených závad.
O zhoršeném stavu chodníku na ul. Železniční a Kampelíkova jsme byli občany i místně příslušnou komisí městské části již v minulosti informováni. Stav chodníku byl vyhodnocen jako zhoršený a proto byla v letošním roce provedena oprava nejvíce poškozeného úseku na ul. Kampelíkova 2 – 12. Další opravy chodníků v uvedené lokalitě budou řešeny v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 10:35

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jiří Jiroušek:
Uplynul již měsíc bez odpovědi. Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

20.07.2017 v 12:09    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Železniční, Chválkovice
 

Podobné podněty