Rozbitý chodník na Blanické ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na Blanické ulici je již delší dobu rozbitý chodník před domy č. 5 až 9. Prosíme o rychlou opravu. Jsou tu díry v drobné kostce a viklající se betonová dlažba.

Zaslal: Jana Zámečníková, 27.06.2017 v 10:34

Nové Hodolany-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.06.2017 10:34)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jana Zámečníková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
rozbitý chodník na Blanické ulici
Nové Hodolany / Blanická
Na Blanické ulici je již delší dobu rozbitý chodník před domy č. 5 až 9. Prosíme o rychlou opravu. Jsou tu díry v drobné kostce a viklající se betonová dlažba.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/882




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/882


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hájek:
Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.
Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

30.07.2017 v 20:03    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Blanická, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Prostor před vlakovým nádržím v Olomouci - naprosto chybí údržba

Nové Hodolany, 26. srpen 2017 Čekající na odpověď

Chodník na ulici kpt. Nálepky je plný obrovských kaluží

Nové Hodolany, 11. červenec 2017 S odpovědí

Chodník U sportovní haly

Lazce, 11. duben 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty