Na zastávce MHD Bristol je nebezpečná díra

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na autobusové zastávce MHD Bristol je již velmi dlouho nebezpečná díra v chodníku.
Nikoho to nezajímá, nikdo se nenamáho to opravit. Čeká se až si tam někdo zlomí nohu?
Kdo to má na odpovědnost?
Prosím o okamžitou opravu.

Zaslal: Anna Luhanová, 27.06.2017 v 10:35

Lazce-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.06.2017 10:35)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Anna Luhanová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
na zastávce MHD Bristol je nebezpečná díra
Lazce / Na Letné
Na autobusové zastávce MHD Bristol je již velmi dlouho nebezpečná díra v chodníku.
Nikoho to nezajímá, nikdo se nenamáho to opravit. Čeká se až si tam někdo zlomí nohu?
Kdo to má na odpovědnost?
Prosím o okamžitou opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/883




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/883


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 17.07.2017 13:33

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Požadavek na opravu byl zařazen do plánu prací pro TSMO, a.s. a bude proveden v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hájek :
Odpověď a stanovisko radnice je opět velmi šikovné až vypečené:
"Požadavek byl zařazen do evidence závad a bude řešen v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních a finančních možností."

Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.
Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

30.07.2017 v 20:02    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Na Letné, Lazce
 

Podobné podněty

Díry u kanálu - ulice

Lazce, 20. září 2017 Vyřešený

Zastávka MHD Šantovka, propadlá dlažba, obrovská kaluž

Nové Sady, 11. červenec 2017 Čekající na odpověď

Zastávka MHD Envelopa

Nové Hodolany, 25. říjen 2017 Vyřešený


Zobrazit všechny podněty