Kvalita chodníků - Wanklova, kpt. Nálepky, Gorazdovo náměstí

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Taková je kvalita práce na údržbě schůdnosti chodníků na křižovatce Wanklova ulice, ulice kpt. Nálepky a Gorazdovo náměstí.
Chodí vůbec někdo kontrolovat jak se zapravují kovové poklopy technických sítí?
Kdo je za to odpovědný? Dovědí se to někdy občané města Olomouce?

Zaslal: P. Ryšánek, 27.06.2017 v 13:07

Nové Hodolany-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.06.2017 13:07)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel P. Ryšánek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
kvalita chodníků - Wanklova, kpt. Nálepky, Gorazdovo náměstí
Nové Hodolany / Gorazdovo náměstí
Taková je kvalita práce na údržbě schůdnosti chodníků na křižovatce Wanklova ulice, ulice kpt. Nálepky a Gorazdovo náměstí.
Chodí vůbec někdo kontrolovat jak se zapravují kovové poklopy technických sítí?
Kdo je za to odpovědný? Dovědí se to někdy občané města Olomouce?

Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/884




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/884


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 03.01.2018 10:38

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Momentálně je v řešení, kdo je odpovědný za spravování uvedeného poklopu. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hájek:
Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.
Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

30.07.2017 v 20:00    

Jiří Hájek:
Uplynuly již dva měsíce a odpověď žádná. **** Redakčně zkráceno.

01.09.2017 v 20:52    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Gorazdovo náměstí, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Rozbitý chodník na Blanické ulici

Nové Hodolany, 27. červen 2017 Vyřešený

Chodník na ulici kpt. Nálepky je plný obrovských kaluží

Nové Hodolany, 11. červenec 2017 S odpovědí

Neudržovaná a zdevastovaná betonová bouda na náměstí Republiky

Olomouc-střed, 04. duben 2018 Čekající na odpověď

Údržba zeleně na zastávkách MHD - V kotlině

Nové Sady, 13. červen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty