Proč uzavřená cyklo a chodnik pod mostem na Jeremenkove?

Uzavřeni stezky pod železničnim mostem (naproti tzv. myší díře)-stezka usti na most Jeremenkova ,kde probihaji rekonstrukce chodniků.Trasa je frekventovana,snad by to šlo vyřešit jen částečnou uzavírkou s vynechanim podchodu pod mostem a vytyčenim trasy o kus dal mimo stavbu.

Zaslal: jarda závora, 27.06.2017 v 15:52

Staré Hodolany-

Aktualizace podnětu

24.07.2017

Petra Zet. přidal následující aktualizace podnětu:

Ve středu 19.7. nebylo možné projet ani projít po cyklostezce/chodníku z ulice U Ambulatoria na ulici Jeremenkovu a dále do Zeyerovy. Cedule se zákazem vjezdu byla až těsně před mostem (ze směru od Bělidel), takže pro chodce i cyklisty zbytečná zacházka. Kde můžu zjistit aktuální průjezdnost místa, abych se nemusela vracet a místo objíždět? Kdy budou stavební práce hotovy? Proč nejde umožnit průchod/průjezd aspoň po kraji chodníku?

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(27.06.2017 15:52)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel jarda závora následující podnět, který je lokalizován na území městské části Staré Hodolany:
Proč uzavřená cyklo a chodnik pod mostem na Jeremenkove?
Staré Hodolany / U Ambulatoria
Uzavřeni stezky pod železničnim mostem (naproti tzv. myší díře)-stezka usti na most Jeremenkova ,kde probihaji rekonstrukce chodniků.Trasa je frekventovana,snad by to šlo vyřešit jen částečnou uzavírkou s vynechanim podchodu pod mostem a vytyčenim trasy o kus dal mimo stavbu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/885




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/885


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(24.07.2017 15:31)

Dobrý den,
k podnětu: Proč uzavřená cyklo a chodnik pod mostem na Jeremenkove? na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/885




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 29.06.2017 16:25

Dobrý den,

obdrželi jsme Váš podnět ve věci uzavření stezky z ul. Jeremenkova do ul. U Ambulatoria.

V průběhu dne 29. 6. jsme prověřili na místě danou situaci. Po dobu výstavby přechodu s přejezdem pro cyklisty a s částí cyklostezky na ulici Jeremenkova je stále možné využít smíšenou stezku pro chodce a cyklisty do ulice U Ambulatoria, stavební firma zde vyhradila bezpečný oplocený průchod mimo staveniště.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 25.07.2017 08:27

Dobrý den,

v průběhu výstavby cyklostezky a přechodu pro chodce s dělícím ostrůvkem a přejezdem pro cyklisty na ulici Jeremenkova došlo v první etapě k uzavření chodníku a cyklostezky z důvodu jejich nového napojení.
Ve druhé etapě od 16.7. je již tento průchod (průjezd) z ulice U Ambulatoria otevřen.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

jarda:
A proč stavebni firma n kdo? neodstranili uzávéru a zákazovou značku? Radnice to má vyřešené a v reálu je to jinak....s pozdravem a přáním krásného dne Jarda

02.07.2017 v 17:56    

Petra Zet.:
Ve středu 19.7. nebylo možné projet ani projít po cyklostezce/chodníku z ulice U Ambulatoria na ulici Jeremenkovu a dále do Zeyerovy. Cedule se zákazem vjezdu byla až těsně před mostem (ze směru od Bělidel), takže pro chodce i cyklisty zbytečná zacházka. Kde můžu zjistit aktuální průjezdnost místa, abych se nemusela vracet a místo objíždět? Kdy budou stavební práce hotovy? Proč nejde umožnit průchod/průjezd aspoň po kraji chodníku? Aktuální foto bohužel nemám, proto jsem nemohla založit nový podnět.

24.07.2017 v 09:29    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


U Ambulatoria, Staré Hodolany
 

Podobné podněty

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď

Čierna skládka na ul. Bystrovanská

Staré Hodolany, 19. září 2017 Čekající na odpověď

Led na chodníku

Neředín, 31. leden 2017 Vyřešený

Rozbitý chodník u Velkomoravské

Nové Sady, 26. únor 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty