Řezáčova - obrubníky rozbité tak, až úplně chybí

Podél chodníku na ulici Řezáčova jsou dlouhou dobu rozbité obrubníky, místy úplně chybí. Roste tam místo nich tráva.
Kdo to má na starosti, kdo to opravuje?

Zaslal: Veronika Čechová, 28.06.2017 v 14:14

Lazce-
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.06.2017 14:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Veronika Čechová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
Řezáčova - obrubníky rozbité tak, až úplně chybí
Lazce / Řezáčova
Podél chodníku na ulici Řezáčova jsou dlouhou dobu rozbité obrubníky, místy úplně chybí. Roste tam místo nich tráva.
Kdo to má na starosti, kdo to opravuje?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/886




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/886


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 20.07.2017 17:06

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad. Náprava stavu bude řešena v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hájek:
****
"Požadavek byl zařazen do evidence závad a bude řešen v nejbližším možném termínu v závislosti od kapacitních a finančních možností."
****

Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.
Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

31.07.2017 v 18:53    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Řezáčova, Lazce
 

Podobné podněty