takto se opravují v Olomouci chodníky po pokládce kabelů

Po instalaci kabelů byl hezky opraven chodník. Opravdu příkladná kvalita práce.
Že by někdo z radnice?
Klidně si tam chodci, zejména staří lidé, zlámejte hnáty, vždyť jsme pojištěni.
Kdo je za to odpovědný? Kdo to kontroloval? Kdy se to opraví?

Zaslal: Světlana Lánová, 28.06.2017 v 14:15

Lazce-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(28.06.2017 14:15)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Světlana Lánová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Lazce:
takto se opravují v Olomouci chodníky po pokládce kabelů
Lazce / Herrmannova
Po instalaci kabelů byl hezky opraven chodník. Opravdu příkladná kvalita práce.
Že by někdo z radnice?
Klidně si tam chodci, zejména staří lidé, zlámejte hnáty, vždyť jsme pojištěni.
Kdo je za to odpovědný? Kdo to kontroloval? Kdy se to opraví?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/887




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/887


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Jan Ziegler:
Kontrolovat to mají Technické služby města Olomouce.

01.08.2017 v 10:00    

I. Pustějovská:
A jak si plní své povinnosti "melody boys" z Technických služeb, kde řediteluje Petřík, když tuto kvalitu přejdou nebo dokonce schválí?
Že by to někdo kopal potají a na černo? Aby to nikdo nevěděl? I to je možné.

10.08.2017 v 18:38    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Herrmannova, Lazce
 

Podobné podněty

Díra u kanálu - ulice Urxova

Lazce, 20. září 2017 Čekající na odpověď

neschůdný a nebezpečný chodník, Sokolská ulice

Olomouc-střed, 04. září 2017 Čekající na odpověď

Dvořákova, rozbitý nebezpečný chodník

Olomouc-západ, 14. září 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty