Propadlý chodník u polikliniky na tř. Svobody, chybějící přechod

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na třídě Svobody je u polikliniky hodně propadlý chodník, po deštích je tam bazén vody.
Chodí se tam tudy na zastávku MHD a navíc tam chybí bílé pruhy na přechodu pro chodce.
Opraví to někdo někdy?

Zaslal: Jitka Kovaříková, 30.06.2017 v 11:44

Olomouc-střed-
 
 
 

Aktualizace podnětu

22.11.2017

Kovaříková přidala následující aktualizace podnětu:

Chodník před přechodem na tramvajový ostrůvek je stále i teď v listopadu propadlý.
Je tam louže jako hrom a za nedlouho tam bude i nebezpečné ledové kluziště.
K tomu, aby předláždila propadlou dlažbu pro nevidomé o ploše cca 5 metrů čtverčních,
odpovědná instituce vůbec nepotřebuje stavební povolení.
****

Redakčně kráceno.


 
 

01.12.2017

Tomáš Dosoudil přidal následující aktualizace podnětu:

Je prosinec, přituhuje a na laguně na chodníku před poliklinikou se už tvoří ráno led.
Slepci a staří lidé o francouzkých holích, kteří se belhají z polikliniky na tramvaj se už
brzy budou moci báječně zklouznout.


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(30.06.2017 11:44)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Jitka Kovaříková následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
propadlý chodník u polikliniky na tř. Svobody, chybějící přechod
Olomouc-střed / třída Svobody
Na třídě Svobody je u polikliniky hodně propadlý chodník, po deštích je tam bazén vody.
Chodí se tam tudy na zastávku MHD a navíc tam chybí bílé pruhy na přechodu pro chodce.
Opraví to někdo někdy?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/891




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/891


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 05.09.2017 16:22

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

O zhoršeném stavu chodníku jsme byli občany již v minulosti informováni. Oprava propadu chodníku je součástí zpracované projektové dokumentace, na kterou již bylo vydáno stavební povolení. Předpokládaný termín realizace 2018 – 2020.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 10:43

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět součástí projektové dokumentace, která se připravuje. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hájek:
Uplynul již více jak měsíc bez kloudné odpovědi s řádným termínem.
Co se takhle obrátit s dotazem na olomouckého primátora ?!

31.07.2017 v 18:48    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed