Špína a počmárané lavičky v Bezručových sadech, opilí bezdomovci

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Takto vypadají lavičky a jejich okolí v sobotu dopoledne Bezručových sadech.
V nedalém hudebním altánu řvou opilí bezdomovci a parkem jezdí městská policie v autě.
Možná u studenti nedaleké filozofické fakulty v noci přispěli svým dílem.

Prosíme o nápravu.

* Redakčně upraveno.

Zaslal: P. Lichnovský, 01.07.2017 v 15:02

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(01.07.2017 15:02)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel P. Lichnovský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
špína a počmárané lavičky v Bezručových sadech, opilí bezdomovci
Olomouc-střed / Bezručova
Takto vypadají lavičky a jejich okolí v sobotu dopoledne Bezručových sadech.
V nedalém hudebním altánu řvou opilí bezdomovci a parkem jezdí městská policie v autě.
Možná u studenti nedaleké filozofické fakulty v noci přispěli svým dílem.

Prosíme o nápravu.

* Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/895




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/895


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Kateřina Motyčková, katerina.motyckova@olomouc.eu
(12.12.2018 15:14)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel P. Lichnovský následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Špína a počmárané lavičky v Bezručových sadech, opilí bezdomovci
Olomouc-střed / Bezručova
Takto vypadají lavičky a jejich okolí v sobotu dopoledne Bezručových sadech.
V nedalém hudebním altánu řvou opilí bezdomovci a parkem jezdí městská policie v autě.
Možná u studenti nedaleké filozofické fakulty v noci přispěli svým dílem.

Prosíme o nápravu.

* Redakčně upraveno.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/895




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/895



Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí



Jméno odesílatele: Matúš Šucha
Datum narození: 26. 4. 1980
Adresa: Křížkovského 8, 771 40 Olomouc

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Lichnovský:
Uplynul již více jak měsíc bez jakékoliv odpovědi.

08.08.2017 v 17:33    

Kristina Válková:
Snad to do zahájení Flóry 17. srpna 2017 uklidí a lavičky přetřou.
Takhle je to ostuda.

10.08.2017 v 15:20    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Bezručova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Rozbitá silnice na Kollárově náměstí

Olomouc-střed, 26. únor 2017 Vyřešený

V Sokolské ulici je rozbitý chodník před domem 30

Olomouc-střed, 29. květen 2017 S odpovědí

Nová výsadba stromů na Voskovcové ulici není kompletní.

Nové Sady, 11. prosinec 2017 Vyřešený

Neudržované, zanedbané a poničené lavičky na ulici Nedvědova (Povel)

Povel, 09. červenec 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty