Chodník před školkou u Michalského stromořadí je naprosto na padrť.

Zodpovědnost: Výstaviště Flora Olomouc, a.s.

Chodník před školkou je naprosto na padrť. Prosím o co nejrychlejší opravu.

Zaslal: Alena Vránová, 01.07.2017 v 14:59

Olomouc-střed-
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(01.07.2017 14:59)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Alena Vránová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Chodník před školkou u Michalského stromořadí je naprosto na padrť.
Olomouc-střed / Michalské stromořadí
Chodník před školkou je naprosto na padrť. Prosím o co nejrychlejší opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/896




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/896


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(11.07.2017 09:32)

Pane inženýre,

děkuji za odpověď. Prosím Vás o zprávu, kdo je vlastníkem daného chodníku.

Děkuji, Matúš Šucha


Dobrý den,
k podnětu: Chodník před školkou u Michalského stromořadí je naprosto na padrť. na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/896




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Mgr. Adam Fritscher, Výstaviště Flora, fritscher.adam@flora-ol.cz
(11.07.2017 09:44)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Alena Vránová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Chodník před školkou u Michalského stromořadí je naprosto na padrť.
Olomouc-střed / Michalské stromořadí
Chodník před školkou je naprosto na padrť. Prosím o co nejrychlejší opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/896




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/896


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 11.07.2017 09:30

Dobrý den,

odbor správy městských komunikací a MHD Magistrátu města Olomouce jako zástupce vlastníka místních a části účelových komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce obdržel Vaši žádost o opravu v chodníku před školkou na ul. Michalské stromořadí 11.

Při místním šetření bylo zjištěno, že dle platného paspartu komunikací není Vámi uvedený chodník ve vlastnictví statutárního města Olomouce, byť se nachází na jeho pozemku.

Odbor správy městských komunikací a MHD se zabývá prioritně údržbou a opravami stávajících komunikací ve vlastnictví statutárního města Olomouce, tudíž oprava nemůže být realizována z prostředků našeho odboru.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 08.09.2017 09:42

Dobrý den,
zmíněný chodník bude opraven nejpozději do konce listopadu letošního roku společností Výstaviště Flora Olomouc, a.s. Původní dlažba 30 x 30 cm, která je na mnoha místech ve velmi špatném stavu, bude odstraněna. Chodník bude nově tvořen minerálně zpevněným kamenivem (mlatový povrch) a po stranách bude žulový jednořádek.

S pozdravem



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 10:50

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět v odpovědnosti společnosti Výstaviště Flora Olomouc, a.s. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Chodím Olomoucí:
K odpovědi MMO, vznesl jsem dotaz ohledně majitele chodníku, na kterého následně budu směrovat žádost o nápravu.

11.07.2017 v 09:31    

Marcela Čapková:
Zase jen hloupá výmluva. Koho pozemek, toho stavba. Navíc je to chodník k veřejnému zařízení, k mateřské školce.
Že by Flora a.s. stavěla chodník na pozemku města Olomouce ke školce? Kdo tomu věří, ať tam běží. Nebo kdo jiný? Marťani?

12.07.2017 v 14:14    

Markéta:
Co prosím k tomu napsala Výstaviště Flora Olomouc, a. s. ?
Pan ředitel Ing. Jiří Uhlíř, tel: 734 113 916, direct@flora-ol.cz

Hlásí se k tomu chodníku?

09.08.2017 v 20:51    

Karel Jaroslav Obrátil:
Zajímavé! V Olomouci nevědí koho kterého jsou chodníky a vozovky!
Tak všichni raději drží bobříka mlčení a hážou to jeden na druhého.

09.08.2017 v 21:09    

Vojtěch Brlík:
Když by jiný cizí stavebník chtěl stavět stavbu na pozemku ve vlastnictví města Olomouce, musí přeci mít k tomu nějaký právní důvod, nějakou smlouvu o právu provést stavbu na jeho pozemku.
Je dosti na snadě, že ten chodník je města Olomouce.

11.08.2017 v 15:11    

Markéta:
Máme 5. září 2017, od vznesení připomínky uplynuly více jak dva měsíce. Odpovědi žádné kloudné se občanům nedostalo.

Co na to Petra Pospíšilová, vedoucí odboru správy městských komunikací
tel: 588 488 265, mobil: 606 712 465, E-mail: petra.pospisilova@olomouc.eu ?

Co na to Antonín Staněk, primátor města Olomouce, (ČSSD),
tel: 585 513 261, E-mail: antonin.stanek@olomouc.eu ?

05.09.2017 v 19:29    

Vojtěch Brlík:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

05.09.2017 v 19:35    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Michalské stromořadí, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Značka: slepá ulice v Kačení

Olomouc-střed, 17. květen 2017 Vyřešený

Rozbitá dlažba chodníku Welnerova do Dolní hejčínské

Olomouc-západ, 13. červen 2018 Čekající na odpověď

Schodiště z ulice Milady Horákové na ulici Jeremenkova

Nové Hodolany, 19. září 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty