Brouzdaliště na zastávce MHD Náměstí Hrdinů na třídě Svobody u Spořky

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Již řadu roků je po každém dešti na zastávce MHD Náměstí Hrdinů na třídě Svobody u České spořitelny obrovská kaluž vody. Je to přímo brouzdaliště pro malé děti. Ale ne pro staré lidi, zejména když pak ta voda zmrzne.
Dokáže s tou louží na zastávce už konečně někdo odpovědný zatočit? Třeba do zimy, do této zimy 2017/2018 ! Ne až za patnáct let !
Je prosím někdo na olomoucké radnici jmenovitě odpovědný za řádný stav chodníků v tomto městě?
Kdo to prosím je?

Zaslal: J. Kocman, 02.07.2017 v 14:58

Olomouc-střed-
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

01.10.2017

Eduard Židlický přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý večer,
žádal jste, vážený pane Šůcho, olomouckou radnici už dne 2. července 2017 15:00 o předláždění zaplavené zastávky MHD Náměstí Hrdinů na třídě Svobody u České spořitelny.
Jaký je k 1. říjnu 2017 výsledek práce ****?
Skoro se to bojím napsat.

Pozn.
Redakčně upraveno.

03.12.2017

Eduard Židlický přidal následující aktualizace podnětu:

Dobrý den,
žádal jste, vážený pane Šucho, olomouckou radnici už dne 2. července 2017 15:00 o předláždění zaplavené zastávky MHD Náměstí Hrdinů na třídě Svobody u České spořitelny. I k 1. prosinci 2017 je tam stále pěkná laguna, skoro jako v Benátkách.
Skoro se to bojím již podruhé napsat. Co Vám z radnice po pěti měsících odpověděli?

30.05.2018

Renata přidal následující aktualizace podnětu:

Prosím o informaci, zda je už zastávka MHD Náměstí Hrdinů na třídě Svobody u Spořitelny řádně opravena? Je již konec května 2018.

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Matúš Šucha, matus.sucha@upol.cz
(02.07.2017 14:58)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel J. Kocman následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
brouzdaliště na zastávce MHD Náměstí Hrdinů na třídě Svobody u Spořky
Olomouc-střed / třída Svobody
Již řadu roků je po každém dešti na zastávce MHD Náměstí Hrdinů na třídě Svobody u České spořitelny obrovská kaluž vody. Je to přímo brouzdaliště pro malé děti. Ale ne pro staré lidi, zejména když pak ta voda zmrzne.
Dokáže s tou louží na zastávce už konečně někdo odpovědný zatočit? Třeba do zimy, do této zimy 2017/2018 ! Ne až za patnáct let !
Je prosím někdo na olomoucké radnici jmenovitě odpovědný za řádný stav chodníků v tomto městě?
Kdo to prosím je?
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/897




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/897


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 02.07.2017 15:00

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět. Obdobný podnět je na portálu již registrován, prosím podívejte se zde:

http://chodimolomouci.cz/o/podnety/822/vodni-slalom-pred-up-pf-a-vkol-na-tride-svobody-u-zastavek-autobusu

Požádáme MMO o rychlé řešení.

Děkuji,
Matúš Šucha



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Juraj Hulpach:
Žádáme s Vámi, pane Šůcho, ale myslím, že žádáme marně.
MMO a rychlé řešení ? Tak to asi neplatí.
Co s tou propadlinou na zastávce autobusů zatím udělali? Nic. A přitom stačí přeláždit pár metrů čtverečních dlažby a řádně jí vyspádovat.

06.08.2017 v 19:48    

František Trnka:
Redakce: Tento komentář byl smazán. Smyslem portálu je hledat konstruktivní řešení. Děkuji za pochopení.

10.08.2017 v 21:13    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Svobody, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Oprava chodníku - Nerudova ulice

Olomouc-střed, 21. květen 2018 Čekající na odpověď

Je třeba odstranit keře, které zasahují do frekventované cyklostezky.

Olomouc-střed, 02. červenec 2017 Čekající na odpověď

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď

Vejdovského - laguna na přechodu pro chodce

Nové Hodolany, 13. leden 2018 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty