Je třeba odstranit keře, které zasahují do frekventované cyklostezky.

Zarostlá frekventovaná cyklostezka v centru Olomouce. Prosíme o nápravu.

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 02.07.2017 v 15:05

Olomouc-střed-

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(02.07.2017 15:05)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
Je třeba odstranit keře, které zasahují do frekventované cyklostezky.
Olomouc-střed / Husova
Zarostlá frekventovaná cyklostezka v centru Olomouce. Prosíme o nápravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/898




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/898


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Husova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

akvapark na chodníku na třídě Svobody u Morgana

Olomouc-střed, 23. červen 2017 S odpovědí

rozbitý chodník v Pekární ulici

Olomouc-střed, 11. srpen 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník na Krapkově ulici

Olomouc-západ, 25. červenec 2017 Čekající na odpověď

rozbitý chodník na konci Mišákovy ulice

Nové Sady, 03. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty