Přerostlé keře - chodník na ulici Kosmonautů

Na chodníku vedoucím k budovám SIGMIA a OSSZ (v místech před Kosmonautů 8) jsou keře a různé traviny přerostlé tak, že po něm člověk nemůže jít, aniž by se stále něčemu vyhýbal (natož dva lidé vedle sebe).

Zaslal: Petra Sůvová, 03.07.2017 v 13:11

Nové Hodolany-
 
 

Aktualizace podnětu

17.07.2017

Petra Sůvová přidala následující aktualizace podnětu:

Děkujeme za ořezání keřů, teď už tam jeden člověk projde :-) Dva vedle sebe ale pořád jít nemůžou - na chodníku roste spousta trávy, která na některých místech už i nadzvedává kachličky...

25.07.2017

Petra Sůvová přidala následující aktualizace podnětu:

Včera byly všechny přerostlé traviny vytrhány, to by člověk nevěřil, že ten chodník může být o dva metry širší. Konečně mohou i starší lidé s různými berlemi a hůlečkami mířící na OSSZ jít po chodníku a nemusí po silnici. Děkujeme za dobře odvedenou práci :-)

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.07.2017 13:11)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Petra Sůvová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nové Hodolany:
Přerostlé keře - chodník na ulici Kosmonautů
Nové Hodolany / třída Kosmonautů
Na chodníku vedoucím k budovám SIGMIA a OSSZ (v místech před Kosmonautů 8) jsou keře a různé traviny přerostlé tak, že po něm člověk nemůže jít, aniž by se stále něčemu vyhýbal (natož dva lidé vedle sebe).
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/899




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/899


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(17.07.2017 12:59)

Dobrý den,
k podnětu: Přerostlé keře - chodník na ulici Kosmonautů na portálu Chodím Olomoucí přibyla nová aktualizace.

Detaily naleznete na stránce podnětu:

http://www.chodimolomouci.cz/899




S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.07.2017 13:47

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Vyčištění chodníku bylo objednáno u TSMO. Termín realizace bude dle provozních kapacit TSMO.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


třída Kosmonautů, Nové Hodolany
 

Podobné podněty

Parkování aut na chodníku na Gorazdově náměstí před kostelem

Nové Hodolany, 27. červen 2017 S odpovědí

Cyklisté na chodníku v podjezdu "myší díra" v ul. M. Horákové

Nové Hodolany, 02. březen 2017 S odpovědí

"Skluzavka" v Kačeni ulici - led a sníh

Olomouc-střed, 20. leden 2017 Vyřešený

Polská ulice - díra v chodníku

Nové Sady, 08. červenec 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty