Parkování v křižovatce, blokování nájezdů na chodník - Grégrova,

V křižovatce ulice Grégrova a ulice U místnídráhy se nesmí parkovat. Řešte to prosím, jako v jiných městech žlutými pruhy u chodníků. Pruhy by měly být zejména tam kde chodci běžně přecházejí ulici a kde dnes musí se zrovna vyhýbat zaparkovaným automobilům.
Žádám pravidelné a opakované kontroly městské policie.

Zaslal: Pavel Nedbal, 03.07.2017 v 13:12

Olomouc-západ-
 
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

13.07.2017

Míla H. přidal následující aktualizace podnětu:

Další takový ze dne 13. července


 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(03.07.2017 13:12)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Pavel Nedbal následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Parkování v křižovatce, blokování nájezdů na chodník - Grégrova,
Olomouc-západ / Grégrova
V křižovatce ulice Grégrova a ulice U místnídráhy se nesmí parkovat. Řešte to prosím, jako v jiných městech žlutými pruhy u chodníků. Pruhy by měly být zejména tam kde chodci běžně přecházejí ulici a kde dnes musí se zrovna vyhýbat zaparkovaným automobilům.
Žádám pravidelné a opakované kontroly městské policie.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/900




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/900


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 24.07.2017 15:33

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Z obecné úpravy zákona 361/2000 Sb. o provozu na pozemních komunikacích vyplývá, že v křižovatce nelze parkovat, jedná se o přestupek. Žlutá čára zakazující stání je pouze dublování zákonné úpravy a je tedy zbytečné. Je v kompetenci policie, státní či městské, aby dbala nad dodržováním zákonné úpravy a přestupky řešila.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

P. Kalábková:
Nebojte se a dublujte. Žlutá čára ještě nikomu neublížila. Stačí zvednout zadnice a pracovat. Přestaňte se na odboru dopravy válet.

11.08.2017 v 09:16    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Grégrova, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Ostudně rozbitá ulice Boženy Němcové

Olomouc-západ, 26. březen 2017 S odpovědí

nebezpečný kanál - Žilinská ulice

Olomouc-západ, 14. červenec 2017 Čekající na odpověď

třída Svobody, díra v chodníku u polikliniky

Olomouc-střed, 11. srpen 2017 S odpovědí

chodník u domu Polská 59 - nezapravený kovový poklop, možnost úrazu

Nové Sady, 08. srpen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty