Karolíny Světlé - propadlý chodník a prosba o vysazení stromů

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na ulici Karolíny Světlé jsou chodníky již dlouho neopravované, ve špatném stavu. Místy jsou propadlé a řada betonových dlaždic je popraskaných.
Mohla by se ta dlažba opravit?
Jsou tam tam také místa, kde dříve rostly stromy.
Prosím, abyste je tam znovu vysadili, dnešní přerostlá tráva nedělá Olomouci zrovna velkou slávu.

Zaslal: D. Hochová, 04.07.2017 v 10:11

Olomouc-západ-
 
 
 
 
 

Aktualizace podnětu

22.09.2017

Karolína Světlá. přidal následující aktualizace podnětu:

Vážená paní Karolína Světlá,

Váši aktualizaci jsem se rozhodl nezveřejnit. Smyslem portálu je upozorňovat na podněty k zlepšení. Následně je předávám MMO nebo jiným organizacím a snažíme se zajistit odpověď, a samozřejmě pokud to je možné řešení podnětu.

Smyslel portálu není hodnotit práci dotčených subjektů.

Aktualizace slouží k uvedení případné změny stavu podnětu - tj. např. upraveno, zhoršení situace a podobně.

Děkuji za pochopení, Matúš Šucha

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.07.2017 10:11)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel D. Hochová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-západ:
Karolíny Světlé - propadlý chodník a prosba o vysazení stromů
Olomouc-západ / Karolíny Světlé
Na ulici Karolíny Světlé jsou chodníky již dlouho neopravované, ve špatném stavu. Místy jsou propadlé a řada betonových dlaždic je popraskaných.
Mohla by se ta dlažba opravit?
Jsou tam tam také místa, kde dříve rostly stromy.
Prosím, abyste je tam znovu vysadili, dnešní přerostlá tráva nedělá Olomouci zrovna velkou slávu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/902




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/902


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 20.07.2017 17:06

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad. Náprava stavu bude řešena v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 10:51

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Hochová:
A co ta výsadba? Kdy bude?
Žádám o konkrétní přesné termíny, žádné plané sliby a nejapné výmluvy!

30.07.2017 v 16:09    

František Šimáček:
Paní Hochová,
nic nebude, nikdo Vám neodpoví. Uplynul skoro měsíc od podání Vašich dotazů. Vrchnost na radnici má asi prázdniny a dotazy občanů je nejspíše jen obtěžují.
Navíc ještě chcete stromy. Jestli jste si nedovolila až moc.
Myslíte si, že tento web někdo čte? Myslím tím volené zástupce naší městské samosprávy a také úředníky olomouckého magistrátu v čele s jejich tajemníkem Večeřem. Nečtou to, paní Hochová, kašlou na Vás.

25.08.2017 v 21:13    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Karolíny Světlé, Olomouc-západ
 

Podobné podněty

Parkování na zeleni - ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 16. červen 2017 S odpovědí

Okrasné nádoby na zeleň osazené lebedou, ulice U místní dráhy

Olomouc-západ, 25. červenec 2017 S odpovědí

Mozaikový chodník z Remešovy do Nerudovy ulice

Olomouc-střed, 10. srpen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty