Zarostlý chodník na Hraniční

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Zarostlý chodník na Hraniční. Prosíme o nápravu.

Zaslal: Brunoš Pytlíček, 04.07.2017 v 19:32

Nová Ulice-

Aktualizace podnětu

10.10.2017

Chodím Olomoucí přidal následující aktualizace podnětu:

Upraveno, děkujeme!


Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(04.07.2017 19:32)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Brunoš Pytlíček následující podnět, který je lokalizován na území městské části Nová Ulice:
Zarostlý chodník na Hraniční
Nová Ulice / Hraniční
Zarostlý chodník na Hraniční. Prosíme o nápravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/906




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/906


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 12.07.2017 13:48

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Vyčištění chodníku bylo objednáno u TSMO. Termín realizace bude dle provozních kapacit TSMO.



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Kaloudsek:
Momentálna situácia chodníku ? Má niekto info ?

14.08.2017 v 11:38    

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Hraniční, Nová Ulice
 

Podobné podněty

Neusazený hydrantový poklop na Pionýrské

Nová Ulice, 08. červenec 2017 Vyřešený

Zeleň zasahující do chodníku na ulici Brněnská

Nová Ulice, 03. březen 2017 Čekající na odpověď

Rozbitý chodník - ulice Stupkova

Tabulový Vrch, 11. září 2017 Čekající na odpověď

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty