rozbitá nástupiště na autobusovém nádraží v centru Olomouce

Upozorňuji olomouckou radnici na stav nástupiště autobusového nádraží na kterém jsme dnes vystupovali při návštěvě tohoto města.
Asi by se to mělo opravit.
Předem děkuji.

Zaslal: Karel Otčenášek, 07.07.2017 v 17:04

Olomouc-střed-
 
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.07.2017 17:04)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Karel Otčenášek následující podnět, který je lokalizován na území městské části Olomouc-střed:
rozbitá nástupiště na autobusovém nádraží v centru Olomouce
Olomouc-střed / Aksamitova
Upozorňuji olomouckou radnici na stav nástupiště autobusového nádraží na kterém jsme dnes vystupovali při návštěvě tohoto města.
Asi by se to mělo opravit.
Předem děkuji.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/909




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/909


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Podnět byl odeslán. Poté, co obdržíme odpověď od příslušné městské části nebo jiné odpovědné instituce, které bude podnět předán, zveřejníme ji na tomto místě. Odpověď na podnět by měla být doručena od odpovědné instituce do 30 dní, samozřejmě se snažíme o co nejrychlejší odpověď.

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Aksamitova, Olomouc-střed
 

Podobné podněty

Nejasné značení cyklostezky v Čechových sadech

Olomouc-střed, 12. leden 2017 S odpovědí

zkorodované a vyvrácené zábradlí podél chodníku na nábřeží Přemyslovců

Olomouc-střed, 19. září 2017 Čekající na odpověď

Dvořákova, rozbitý nebezpečný chodník

Olomouc-západ, 14. září 2017 Čekající na odpověď

Není chodník na ulici Matěje z Janova směrem od tram zastávky

Staré Hodolany, 05. červen 2017 Čekající na odpověď


Zobrazit všechny podněty