Zvlněný chodník na Ladově ulici

Zodpovědnost: Magistrát města Olomouc

Na Ladově ulici je hodně zvlněný chodník. Je to tam jako na autodromu.
Prosíme o opravu.

Zaslal: Al. Vránová, 07.07.2017 v 18:40

Hejčín-
 
 

Komunikace o řešení podnětu

Zobrazit odeslané zprávy

Odeslaná zpráva: Ing. Martin Luňáček, martin.lunacek@olomouc.eu
(07.07.2017 18:40)

Dobrý den,
na portál Chodím Olomoucí přidal uživatel Al. Vránová následující podnět, který je lokalizován na území městské části Hejčín:
zvlněný chodník na Ladově ulici
Hejčín / Ladova
Na Ladově ulici je hodně zvlněný chodník. Je to tam jako na autodromu.
Prosíme o opravu.
Detaily podnětu najdete na adrese:

http://www.chodimolomouci.cz/910




Prosíme Vás o reakci na tento podnět, která by měla obsahovat informaci, jaké kroky budou učiněny pro vyřešení podnětu, v jakém časovém horizontu by problém mohl být reálně odstraněn, případně zdůvodnění neřešení problému.


Odpověď prosím adresujte zpět na tento e-mail. Prostřednictvím administrátora systému bude zaslána uživateli, který podnět přidal, a zároveň zpřístupněna na stránce podnětu všem dalším uživatelům.

V případě, že tento e-mail zůstane delší dobu nezodpovězený, bude na portálu označen statusem "Bez odpovědi".

Lokalizaci problému na mapě, obrazovou dokumentaci a reakce jiných občanů na tento podnět naleznete na následující adrese:


http://www.chodimolomouci.cz/910


Při odpovědi na tento e-mail prosím zachovejte historii zpráv, ulehčí nám to identifikaci podnětů.

Děkujeme za Vaši reakci.
S pozdravem
tým portálu Chodím Olomoucí

Odpoveď: 06.09.2017 14:26

Dobrý den,

děkujeme za Váš podnět.

Předmětný požadavek jsme zařadili do evidence hlášených závad. Náprava stavu bude řešena v závislosti od kapacitních a finančních možností.



Považujete odpověď za dostačující?

Odpoveď: 03.01.2018 10:53

Dle sdělení Magistrátu města Olomouce je podnět evidován v evidenci hlášených závad na komunikacích MMO. Podnět bude řešen dle kapacitních, finančních a klimatických podmínek. Podrobnější informace o řešení podnětu poskytneme, jakmile je budeme mít k dispozici.

Portál Chodím Olomoucí



Považujete odpověď za dostačující?

Diskuze

Prosíme o konstruktivní a slušnou diskusi.

Žádné komentáře

Komentáře mohou přidávat jen přihlášení uživatelé.


Ladova, Hejčín
 

Podobné podněty

Matochova ulice, parkování

Hejčín, 27. červenec 2017 Čekající na odpověď

Pešinova ulice, rozbitý chodník plný děr

Hejčín, 30. červenec 2017 Vyřešený

Led na chodníku

Neředín, 31. leden 2017 Vyřešený

Cyklisté na chodníku v podjezdu "myší díra" v ul. M. Horákové

Nové Hodolany, 02. březen 2017 S odpovědí


Zobrazit všechny podněty